Mecenat WSTiE nad XI edycją Powiatowego Turnieju Wiedzy o Europie

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii współpracuje z Zespołem Szkół Techniczno- Ekonomicznym w Skawinie, który w bieżącym roku szkolnym zorganizował XI edycję Powiatowego Turnieju Wiedzy o Europie. Konkurs zawiera w swej formule wiele cennych założeń edukacyjnych, niezwykle ważnych i bliskich misji naszej uczelni, dlatego WSTiE po raz kolejny objęła mecenat nad tą imprezą.

Konkurs przeprowadzony w roku objęcia przez Polskę prezydentury w Unii Europejskiej był doskonałym sprawdzianem wiedzy dla uczniów czujących się Europejczykami i pragnących współtworzyć polską rzeczywistość w europejskiej rodzinie narodów. Popularyzował tematykę proeuropejską, przyczyniając się do upowszechnienia wśród uczniów wartości ogólnoludzkich.

XI edycja Powiatowego Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej odbył się 1 kwietnia 2011 r.