wersja polska wstie     

studia małopolska
studia wyższe sponsorowane małopolska
studia wyższe małopolska
studia wyższe
studia sponsorowane

studia podyplomowe kraków

Kanclerz WSTiE Maria Grzechynka  – „Osobowością Ziem Górskich”

Osobowość kształtuje się nie przez piękne słowa, lecz pracą i własnym wysiłkiem. (Albert Einstein)

Kanclerz Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, Maria Grzechynka, otrzymała prestiżowy tytuł „Osobowość Ziem Górskich” za wybitny wkład w rozwój kultury i gospodarki regionów górskich. Przyznała go Koalicja Marek Ziem Górskich, łącząca firmy i samorządy z Beskidów i Tatr.

Konkurs „Osobowość Ziem Górskich” to prestiżowy plebiscyt wyróżniający osoby i firmy, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju ziem górskich. Zaszczytne nominacje i wyróżnienia przyznawane są przez Kapitułę Konkursu politykom samorządowcom, a także dziennikarzom, przedsiębiorcom  oraz innym postaciom życia publicznego. 

Konkurs ma na celu popularyzację ludzi, których działalność i osiągnięcia na terenie ziem górskich mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych oraz w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju regionów górskich polskich i słowackich.

Bezinteresowna pomoc w dzisiejszych czasach  jest towarem deficytowym, a jednak są ludzie, którzy potrafią ją okazywać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Parafrazując Josepha Conrada można powiedzieć, iż dla nich ważne są więzy, które powstają między ludźmi, wspólna służba, przynależność do tego samego okrętu i tej samej załogi.

Życząc sprzyjających wiatrów, społeczność akademicka Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii składa serdeczne gratulacje!

O konkursie oraz projekcie „Polsko-słowacka inicjatywa promocji i rozwoju marek ziem górskich” Więcej informacji kliknij