NAUKA, PRAKTYKA I… PRZYGODA! RUSZAJĄ WYJAZDY W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+!

Koniec stycznia to czas, na który wielu studentów czekało od dawna – ale bynajmniej nie dlatego, że przerwa semestralna coraz bliżej. Powód jest inny - to ten moment, kiedy można rozpocząć przygotowania do wyjazdu, który dla wielu osób staje się punktem przełomowym w życiu. Wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ to nie tylko okazja do studiowania przez pół roku na zagranicznej uczelni, co przekłada się na nowe kompetencje, ale także fantastyczna przygoda, która poszerza horyzonty i dodaje odwagi do realizacji marzeń.

Jak co roku, początkiem lutego studenci II roku kierunku Turystyka i Rekreacja wyjeżdżają do zagranicznych uczelni, aby zrealizować jeden semestr nauki w języku angielskim na partnerskim uniwersytecie. W tym roku wybór padł na Hiszpanię, Słowację i Włochy, gdzie Julianna, Edyta, Oleksii, Maria i Krystyna będą studiować na topowych uczelniach. Wyjazdy tego rodzaju to doskonała okazja, aby podszkolić swoje umiejętności językowe, zdobyć wiedzę i nawiązać nowe znajomości.

Edyta Sadzikowska, która przygotowuje się właśnie do wyjazdu do Madrytu, przyznaje, że liczy także na korzyści w dłuższej perspektywie. Wierzy, że kontakt z ludźmi z całego świata zmotywuje ją do stawiania sobie ambitnych celów zawodowych, a nawiązane znajomości po kilku latach zaowocują współpracą biznesową. To jednak nie wszystko! Wyjazdy w ramach ERASMUS+ to także po prostu fascynująca przygoda, możliwość podróżowania i zwiedzania najpiękniejszych zakątków Europy. Nasi studenci obiecali, że wszystkie wycieczki będą dokumentować i z przyjemnością podzielą się z Wami zdjęciami oraz opowieściami. Trzymamy za słowo i życzymy udanych wyjazdów!