wersja polska wstie     


PIĄTA EDYCJA MENEDŻERA HOTELU ZDAŁA EGZAMIN NA… PIĄTKĘ Z PLUSEM!

Menedżer Hotelu – innowacyjne studia podyplomowe o pierwszym w Polsce w pełni praktycznym programie – już od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich managerów z branży. Po zdanych egzaminach, 1 czerwca absolwenci piątej edycji odebrali dyplomy i zapewniali, że same studia zasługują na piątkę z plusem.

Tegoroczni absolwenci to osoby, które już teraz zarządzają hotelami lub w najbliższym czasie planują rozpocząć taką działalność. Na te wysokospecjalistyczne studia,  realizowane w Krakowie przez WSTiE, zapisali się pomimo znacznych odległości dzielących byłą stolicę Polski z ich rodzinnymi stronami. Na spotkania z ekspertami uczelni przyjeżdżali z Białegostoku, Gniewina, Warszawy, Częstochowy, Przemyśla czy Szczyrku. Jak sami przyznali – dystans liczony w kilometrach nie miał znaczenia, ponieważ w zamian otrzymali niezmierzone pokłady wartościowej wiedzy.

{gallery}mhv1{/gallery}

Program Menedżera Hotelu został zaprojektowany we współpracy z najwybitniejszymi praktykami z branży, a dzięki konwersatoryjnej formie zajęć słuchacze mieli okazję poznać i wypróbować najnowsze narzędzia oraz procedury. Szeroki wachlarz poruszanych tematów sprawia, że studia okazały się cenne nie tylko dla dyrektorów hoteli, ale także pracowników innych szczebli, którzy planują rozwijać swoje kompetencje w zakresie zarządzania oraz dla tych osób, które zamierzają rozpocząć własną działalność gospodarczą w branży.

Grupa, która w pięknych togach, w obecności wykładowców odbierała dyplomy z rąk dziekana dra Bartłomieja Walasa, zaprezentowała najwyższy poziom ze wszystkich dotychczasowych edycji i wypracowała najwyższą średnią ocen. Jak sami przyznali, studia te wyjątkowo motywowały ich do pracy i nauki, ponieważ wiedzę, którą zdobywali, mogli od razu testować w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Tak wysoko postawioną poprzeczkę bez wątpienia będą próbowali przeskoczyć uczestnicy VI edycji studiów, która już za pół roku także odbierze dyplomy, a także grupa VII edycji, do której rekrutacja właśnie ruszyła. Wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów od jesieni 2019 roku więcej informacji mogą znaleźć na stronie http://www.wste.edu.pl/dla-kandytatow/menedzer-hotelu-studia-podyplomowe  Jak przekonują świeżo upieczeni absolwenci, jest to najlepsza inwestycja we własną karierę zawodową

{gallery}mhv2{/gallery}