Słowo od Rektora

Szanowni Państwo

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej jest uczelnią doskonale znaną na rynku edukacyjnym. Powstała z myślą o przyszłych kadrach turystyczno-hotelarskich, informatycznych i Public Relations poprzez mocne powiązanie środowiska akademickiego z gospodarką regionalną, ogólnopolską i europejską. Od kilku lat szczycimy się tytułem najlepszej uczelni turystycznej w Polsce.

Uczelnia oferuje wysoki poziom nauczania oraz szerokie możliwości rozwoju intelektualnego i zawodowego, kształcąc studentów na poziomie licencjackim, inżynierskim i magisterskim oraz prowadząc studia podyplomowe. Nasza oferta edukacyjna skierowana jest zarówno do ludzi młodych, bezpośrednio po maturze, jak i dla tych, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe i chcieliby uzupełnić lub zdobyć aktualną wiedzę.

Wybór kierunku studiów to decyzja, która może przynieść w przyszłości satysfakcję, dobrą pracę i bezpieczeństwo finansowe absolwentów. Studia w WSTiE to najlepszy sposób na realizację tych planów – nowoczesne programy nauczania, zespół nauczycieli akademickich o najwyższych kwalifikacjach, praktyki w atrakcyjnych ośrodkach turystycznych w Europie i USA, nowoczesne pracownie komputerowe dla przyszłych informatyków, zagraniczne wymiany studenckie, dodatkowe kursy i certyfikaty, projekty międzynarodowe. Zdolnych i ambitnych wspieramy również finansowo, a borykającym się z trudnościami materialnymi zapewniamy stypendia.

Zapraszam do Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej tych wszystkich, którzy chcą nie tylko rozwijać wiedzę ogólną i zainteresowania, ale pragną zdobyć atrakcyjny zawód. Zapraszam do miasta życzliwego dla gości, położonego z dala od zgiełku i pośpiechu, w pobliżu nieskażonych kompleksów przyrodniczych i najpiękniejszych szlaków turystycznych Polski Południowej. Wyrażam nadzieję, że Państwa zainteresowanie Wyższą Szkołą Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej przyczyni się do bliższego poznania naszego potencjału, misji i celów kształcenia oraz pozyskania Państwa życzliwości.

prof. dr hab. Janusz Sondel

Rektor WSTiE