Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

 • Menu Górne

  Górne menu
  Liczba artykułów:
  0
 • About Joomla!

  Liczba artykułów:
  0
 • FAQs

  From the list below choose one of our FAQs topics, then select an FAQ to read. If you have a question which is not in this section, please contact us.
  Liczba artykułów:
  0
 • Kronika

  Liczba artykułów:
  297
 • ROOT

  Liczba artykułów:
  162
 • Aktulanosci MG

  Liczba artykułów:
  116
 • Nagrody dla WSTiE MG

  NAGRODY

  Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii jest uznaną marką wśród uczelni wyższych na rynku edukacyjnym Europy. Wyróżnia nas kreatywność oraz innowacyjność w tworzeniu atrakcyjnych perspektyw zawodowych. Wysoką jakość kształcenia na studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich potwierdzają nagrody i odznaczenia.

  pasek5

  Liczba artykułów:
  7
 • Studenci za granicą MG

  STUDENCI ZA GRANICĄ

  Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej uczestniczy w wielu międzynarodowych przedsięwzięciach i od lat aktywnie kooperuje z partnerami zagranicznymi na całym świecie. Jest oknem na świat i promuje wydarzenia, w których warto wziąć udział. Beneficjentami tej współpracy są studenci naszej uczelni; stażyści, wolontariusze, uczestnicy projektów, laureaci konkursów, pasjonaci turystyki i innych obszarów wiedzy.

  studencizagranicapasek1

  Liczba artykułów:
  53
 • Nagrody MG

  NAGRODY DLA STUDENTÓW

  Zdobywają wyróżnienia w konkursach naukowych, odnoszą sukcesy w turniejach, zwyciężają w mistrzostwach sportowych. Studenci Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii sięgają po laury, które potwierdzają wysoką jakość kształcenia w naszej uczelni, ułatwiają start w zawodzie oraz służą budowaniu nowej generacji absolwentów. Kreatywni, ambitni, przedsiębiorczy młodzi ludzie, podejmujący trudne wyzwania, nieustannie rozwijający się i pełni pasji do działania czerpią radość ze swoich osiągnięć i są ambasadorami środowiska akademickiego, które ich ukształtowało.

  Liczba artykułów:
  9
 • Wolontariat MG

  WOLONTARIAT

  Studenci Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii od lat angażują się w dzieło pomagania innym. Trud, poświęcenie, świadoma i bezinteresowna praca na rzecz dzieci oraz ludzi potrzebujących i pokrzywdzonych przez los daje radość i jest cennym doświadczeniem dla każdego wolontariusza.

  pasekwampiraida

  Liczba artykułów:
  43
 • Konferencje i seminaria MG

  KONFERENCJE NAUKOWE

  Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii organizuje konferencje naukowe, krajowe i międzynarodowe, a także uczestniczy w spotkaniach naukowców, praktyków i osób zainteresowanych rozwojem nauki. W ramach konferencji referowane są wyniki badań, odbywają się wykłady monograficzne, seminaria i panele dyskusyjne. Konferencje, obok publikacji, są jedną z dwóch podstawowych form prezentowania i dyskutowania wyników badań naukowych prowadzonych przez uczelnię.

  pasek1
  pasekpodzajawka
  Liczba artykułów:
  21
 • Strefa rodzica

  Liczba artykułów:
  10
 • UTW

  Liczba artykułów:
  8
 • ENG.

  Liczba artykułów:
  43
 • Studia

  Liczba artykułów:
  5
 • Strefa słuchacza, utw

  STREFA SŁUCHACZA - PLANOWANE WYKŁADY 

  Liczba artykułów:
  31
 • Aktualności, utw

  AKTUALNOŚCI 

  Liczba artykułów:
  37
 • Kronika, utw

  Liczba artykułów:
  2
 • MH-BLOG

  BLOG MENEDŻERSKI - OD HOTELARZY, DLA HOTELARZY


  Pierwszy w Polsce branżowy ośrodek wymiany doświadczeń elity hotelarstwa.
  Bieżące problemy. Unikalne doświadczenia. Komentarze eksperckie. 

  PATRONAT BRANŻOWY:

     

  PATRONAT MEDIALNY:

  Liczba artykułów:
  5
 • Program Columbus

  PROGRAM WSPÓŁPRACY DYDAKTYCZNO-NAUKOWEJ COLUMBUS

  COLUMBUS to autorski projekt Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii służący wspieraniu rozwoju edukacyjnego młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności budowaniu ścieżki kariery zawodowej. Odbywa się w formule wspólnych działań edukacyjnych polegających na aktualizacji wiedzy i umiejętności, rozwijaniu zainteresowań uczniów w zakresie nauk społecznych, turystyki i informatyki, wymianie doświadczeń dydaktyczno-naukowych oraz podnoszeniu jakości kształcenia i kwalifikacji nauczycieli. Uczniowie mogą uczestniczyć w cyklicznych wykładach i ćwiczeniach prowadzonych przez wykładowców akademickich - zajęcia odbywają się w ramach podpisanych wcześniej porozumień, w ramach których uczelnia obejmuje patronatem klasy hotelarskie, informatyczne lub medialne.

  pasek2

  Liczba artykułów:
  10
 • Konkurs o indeks

  KONKURS WIEDZY TURYSTYCZNEJ I INFORMATYCZNEJ

  Konkurs wiedzy tursytycznej i informatycznej, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie utalentowanych młodych ludzi z twórczym podejściem do przyszłych studiów i życia zawodowego, to ważny projekt Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii skierowany do uczniów klas maturalnych. Obszarami wiedzy sprawdzanymi w konkursie „Idea społeczeństwa informacyjnego” oraz „Znaczenie turystyki w rozwoju regionalnym” są nowoczesne technologie informatyczne oraz zagadnienia dotyczące współczesnej turystyki. Uczniowie rywalizują o wiele cennych nagród rzeczowych, ale przede wszystkim o indeks WSTiE, a więc zapewnienie sobie miejsca wśród studentów jeszcze przed egzaminami maturalnymi i rozpoczęciem rekrutacji. Konkurs, organizowany przez wiele lat pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, po raz pierwszy odbył się w roku 2005. Do tej pory wzięło w nim udział kilka tysięcy uczestników z całej Polski.

  pasek1

  Liczba artykułów:
  13