GRATULACJE DLA WSTIE

Z okazji jubileuszowej inauguracji roku akademickiego na ręce Władz Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii słowa gratulacji przekazało wiele instytucji i uczelni.

Życzenia skierowali do całej społeczności akademickiej; wykładowców, wszystkich pracowników i studentów m.in.:. Barbara Kudrycka – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marek Sawicki – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Jerzy Marek Nowakowski – Ambasador RP w Rydze.

Słowa serdecznych pozdrowień oraz życzenia dalszych sukcesów i rozwoju są ważnym gestem pamięci oraz życzliwości. Za wszystkie bardzo dziękujemy.

Gratulacje dla wstie