Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

STUDIA PODYPLOMOWE ONLINE NOWOŚĆ!

Wyższa Szkola Turystyki i Ekologii wraz z Fundacją Inicjatyw Menedżerskich zapraszają do skorzystania z atrakcyjnej oferty edukacyjnej – studiów podyplomowych online.

Od lat nasze instytucje na bieżąco analizują zapotrzebowanie rynku na nowe kwalifikacje i zawody, rozpoznają potrzeby pracodawców i rynkowe trendy kształcenia. Zapraszamy wysokiej klasy specjalistów, którzy na bazie pozyskanych informacji kreują innowacyjne i poszukiwane specjalności oraz tworzą nowoczesne programy nauczania. Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii to prężna uczelnia, która na przestrzeni ostatnich lat ugruntowała swoją pozycję na rynku edukacyjnym, wprowadzając nowatorskie rozwiązania programowe i dydaktyczne oraz rozwijając współpracę międzynarodową. To stabilna i uznana marka wśród szkół wyższych, wyróżniająca się innowacyjnością i kreatywnością w tworzeniu atrakcyjnych perspektyw zawodowych. Fundacja Inicjatyw Menedżerskich to organizacja pozarządowa specjalizująca się we wdrażaniu innowacji społecznych, edukacyjnych i organizacyjnych, od lat rozwijająca współpracę międzynarodową. W swojej działalności łączy przekazywanie wiedzy z praktyką jej stosowania w sektorach publicznym, biznesowym i pozarządowym.

Obie instytucje posiadają ogromne doświadczenie w działalności edukacyjnej. Mając świadomość poważnych wyzwań rozwojowych, m. in. wysokich oczekiwań w stosunku do pracowników i kadry menedżerskiej, podjęliśmy wspólną decyzję o wprowadzeniu oferty zdalnej edukacji. Innowacyjna formuła interaktywnych studiów podyplomowych pozwala na samodzielne gromadzenie wiedzy bez konieczności siedzenia „w ławce szkolnej”. Jej atuty to: oszczędność czasu, redukcja wydatków finansowych, możliwość nauki na żądanie i realizacja programu w dogodnym terminie oraz indywidualizacja procesu kształcenia. E-learning  wykorzystuje wiele różnorodnych form dydaktycznych, które inspirują i motywują słuchaczy, co zwiększa skuteczność kształcenia. Do współpracy zaprosiliśmy doskonałych wykładowców i trenerów, którzy podzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. W naszej ofercie znajdą Państwo poszukiwane na rynku studia podyplomowe, w tym studia podyplomowe dla nauczycieli.

pp1

 

Przygotowanie pedagogiczne                                                             

oligo1

Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika)

zo1

 

Zarządzanie w oświacie

narzedzia1

 

Wykorzystanie narzędzi informatycznych w pracy nauczyciela
 

team spirit 2447163 1920

 

Resocjalizacja z elementami profilaktyki społecznej

Fotolia 177373369 XS

 

Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z socjoterpaią

appetite 1239056 1920

 

Psychodietetyka

 zo

 

Zarządzanie instytucjami pomocy społecznej