PRAKTYKI I STAŻE DLA KAŻDEGO STUDENTA

Znalezienie atrakcyjnych profilowanych praktyk i staży to często długi i żmudny proces, szczególnie w sytuacji, gdy nie wie się, gdzie szukać sprawdzonych  i ciekawych ofert. To stwierdzenie nie dotyczy studentów WSTiE.

praktyki i staże studneckie wstie

Kierujemy się zasadą, by nasi studenci praktykowali u najlepszych, dlatego oferujemy im wiele atrakcyjnych propozycji wyjazdów do uznanych ośrodków turystycznych m.in. w Anglii, we Francji, w Niemczech, Grecji, Turcji, Holandii, Irlandii, Hiszpanii, we Włoszech, na Wyspach Kanaryjskich, Balearach, Malcie i w Stanach Zjednoczonych. 98% studentów WSTiE korzysta z tej możliwości. Otrzymują kieszonkowe od 350 do 750 euro miesięcznie - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży. Praktyka stanowi integralną część planu studiów i programu kształcenia na kierunku Turystyka i rekreacja.

Praktyki, staże, WSTiE

Doświadczenie i praktyka to podstawa w drodze do przyszłej kariery w turystyce

Głównym celem praktyki jest praktyczne wykorzystanie przez studenta wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych zdobytych w toku studiów. Studenci zdobywają nowe umiejętności, doświadczenie zawodowe, mają szansę na zatrudnienie w firmie, w której odbywają praktyki – jak widać nie zawsze chodzi jedynie o kolejny wpis w CV. Kompetencje i doświadczenia zdobyte podczas praktyk i staży są ważnym atutem absolwenta WSTiE na konkurencyjnym rynku pracy. Pracodawcy poszukują ludzi z praktycznym wykształceniem i umiejętnościami.

praktyki i staże studenckie, wstie

Nasi studenci mają przewagę

Jakie doświadczenia są najbardziej cenione przez absolwentów Uczelni? Praktyki związane z kierunkiem przyszłej pracy. 96% studentów naszej uczelni uważa je za bardzo ważne. Nasi studenci twierdzą, że ich wiedza nie jest wyłącznie teoretyczna. Mogą pochwalić się praktycznym doświadczeniem - dzięki praktykom i stażom, które trwają nawet 3 miesiące w semestrze. Co ważne, dostępne są dla każdego studenta, który chce z nich korzystać. Nasi studenci nie muszą szukać ofert pracy. Biuro Karier- WSTiE wypełnia  wszystkie formalności - nawet wizy amerykańskie. Nie wierzycie? Spytajcie studentów WSTiE. Informacje dostępne są pod adresem.

praktyki i staże studneckie wstie