PRAKTYKA ZA GRANICĄ, CZYLI NIEUSTAJĄCA PRZYGODA

1aaaHiszpańska Granada czy Gran Canaria, słynne włoskie Sorrento albo Sharm el-Sheikh na Riwierze Morza Czerwonego nie są już przedmiotem marzeń, ale rzeczywistością. Studenci WSTiE nie kryją zadowolenia i dzielą się wrażeniami z miejsc, które do tej pory były dla nich niemal nieosiągalne. Wyspy Kanaryjskie, Majorka, Cypr, Ibiza, Malta, Egipt, słoneczna Italia, Francja, Niemcy, Irlandia – to miejsca, gdzie odbywają praktyki wakacyjne. Wystarczy wejść na Facebooka Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii, by się o tym przekonać.

Przygoda studentów z wyjazdami zagranicznymi zaczyna się o wiele wcześniej, przed praktykami, bo okazji do podróżowania w WSTiE nie brakuje. Francja, Belgia, Węgry, Niemcy, Portugalia, Szwecja, Litwa – to miejsca, które wpisały się do kalendarza studenckich wyjazdów w trakcie roku akademickiego.

W WSTiE na praktyki wakacyjne czeka się cały rok. A potem, gdy trzeba wracać, bo rozpoczyna się nowy rok akademicki, znów się czeka. Do następnego lata...

pasek1