STUDIA W DRODZE DO BRUKSELI

1Grupa studentów Turystyki i rekreacji wyjedzie na bezpłatne warsztaty pilotażu do Brukseli. Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii jest znana z dobrego przygotowania kadr dla turystyki i stawia na praktykę. W dniach 23-27 stycznia 2011 r. pod okiem wykładowcy oraz doświadczonych pilotów studenci będą po raz kolejny doskonalić umiejętności w tym zakresie.

Wyjazd poprzedzają przygotowania merytoryczne dotyczące trasy przejazdu i zwiedzanych  obiektów,  zakwaterowania i wyżywienia, a także pogłębienia wiedzy teoretycznej z pilotażu.  Warsztaty  wiążą się z odbywanym przez studentów kursem pilotów wycieczek oraz stanowią  dodatkową możliwość sprawdzenia w praktyce wiedzy teoretycznej. Zdobyte uprawnienia  będą dodatkowym atutem na rynku pracy.

Młodzi ludzie z WSTiE  są  odpowiedzialni za  kompleksowe  przygotowanie  wyjazdu, pilotowanie  wycieczki na całej  europejskiej  trasie  oraz pobyt turystów  w Brukseli. Tu  poprowadzą grupę  po atrakcyjnych  trasach  turystycznych (w  programie zwiedzania znajdzie się również Parlament Europejski), zadbają o sprawną organizację imprezy oraz będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe. Trzymamy kciuki!