STUDENCI WSTIE ZDOBYWAJĄ DOŚWIADCZENIA NIE TYLKO W EUROPIE, ALE TAKŻE NA KONTYNENCIE AMERYKAŃSKIM

Po ostatnich tygodniach kwalifikacji na praktyki zagraniczne pierwsze osoby wyjechały do USA i na Cypr do Niemiec i Grecji. Oprócz znajomości języka obcego studenci musieli wykazać się wiedzą zdobytą na studiach oraz na praktykach odbytych po I roku w Grecji oraz czy we Francji.

Akademickie Biuro Karier, które m.in. zajmuje się organizacją praktyk, konsekwentnie kieruje się zasadą, aby praktykować u najlepszych, dlatego gromadzi i oferuje studentom bardzo ciekawe propozycje wyjazdów.

W najbliższych dniach studenci wyjadą do Irlandii, Francji oraz Włoch, Hiszpanii, Tunezji - do krajów, które cieszą się wielkim zainteresowaniem i są najchętniej wybierane przez studentów. Dzięki tym wyjazdom, które gwarantuje im Uczelnia studenci mają niezwykłą okazję podniesienia swoich kwalifikacji językowych, poznania nowych kultur, zwiedzenia ciekawych zakątków świata. Przebywając w międzynarodowym towarzystwie, zdobywają nie tylko cenne doświadczenie życiowe, ale budują swoją drogę do kariery zawodowej. Pracują w najatrakcyjniejszych ośrodkach turystycznych, gdzie wykorzystują szanse nawiązania cennych kontaktów z pracodawcą, co pozwala na ponowny wyjazd w kolejnych latach, dłuższy staż po studiach, a nawet pracę w polskim przedstawicielstwie firmy.

Życzymy studentom WSTiE powodzenia w wielkim świecie oraz odwagi w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.