Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

HISZPANIA, GRAN CANARIA - SPRAWOZDANIE Z PRKATYK

 

Pozdrawiamy z gorących Wysp Kanaryjskich, a dokładnie z hotelu Maspalomas Princess. To tu przed kilkoma tygodniami zaczęliśmy pracę, czyli ….granie w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę, lotki, uprawianie aerobicu w basenie czy też jogi albo strzelanie z łuku!  To oczywiście nie wszystko, co znalazło się w zakresie naszych obowiązków, bo w nocy zajmujemy się obsługą świateł oraz muzyki, uczymy się kroków tanecznych do show wystawianych przez animatorów hotelowych, tańczymy mini disco.

Hotel, tak jak przypuszczaliśmy i widzieliśmy na zdjęciach, jest przepiękny, a pejzaże Gran Canarii są po prostu bajeczne. Otrzymaliśmy pokoje z pełnym wyposażeniem jak goście hotelowi i zostaliśmy obdarzeni dużym kredytem zaufania, gdyż zaraz po przyjeździe samodzielnie prowadziliśmy mini disco wraz z grą wyłącznie w języku angielskim.

Wkrótce napiszemy więcej, a tymczasem pozdrawiamy wszystkich pracowników i studentów naszej uczelni:

Piotr, Jakub, Katarzyna, Lucyna I rok TiR