Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

SPRAWOZDANIE Z PRAKTYK - HISZPANIA, MAJORKA

Minęły dwa tygodnie pobytu na Majorce, a dokładnie w miejscowości Playa de Muro. Od początku wszystko jest w porządku, jeśli chodzi o mój hotel i pracę, a mieszkam i pracuję w hotelu JS Alcudi Mar. Bałam się bardzo, gdyż jestem w gronie międzynarodowej załogi jedyną Polką, ale właściwie niepotrzebnie. Atmosfera w pracy jest naprawdę wspaniała, ludzie są mili, pomocni, szef kuchni zawsze do naszej dyspozycji, jeśli jest jakiś problem, czy coś się dzieje.

A dzieje się bardzo dużo, bo jak wiadomo trwają Mistrzostwa Eurpy Euro 2012, więc atmosfera w pracy jest naprawdę „inna”. Gdy gra Hiszpania, wszyscy kelnerzy zakładają koszulki w barwach narodowych i tak pracujemy. Bardzo mi się to podoba, to coś całkiem innego, nietypowego, zwłaszcza dla gości hotelowych.

Majorka jest naprawdę piękną wyspą i ma bogatą ofertę turystyczną, więc podczas czasu wolnego czy day off’ów gromadzę piękne wspomnienia. Do swojego pierwszego sprawozdania dołączam zdjęcia. Pozdrawiam z gorącej Majorki i przy okazji przesyłam promyczek słońca do Polski!

Sylwia
II rok TiR