Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

SPRAWOZDANIE Z PRAKTYK - IBIZA 

 

Swoją podróż na Ibizę rozpocząłem od lotniska w Krakowie, skąd miałem samolot do Berlina. W Berlinie miałem przesiadkę i tego samego dnia wieczorem dotarłem szczęśliwie i cało na miejsce. Już pierwsze wrażenia po wylądowaniu były niesamowite, gdyż przywitała mnie przepiękna pogoda i przepiękna przyroda.

Zadania, które wykonuję,  nie są zbyt męczące, a atmosferę umilają tutejsi pracownicy, którzy obdarzeni są ogromnym poczuciem humoru, są też bardzo towarzyscy i przyjaźni. Pracuję z praktykantkami z Czech i Węgier, a czas wolny spędzam z moimi dobrymi znajomymi. Na razie miałem możliwość zwiedzenia miasta Santa Eularia – trzeciego co do wielkości na wyspie, liczącego 28 tysięcy mieszkańców, głównie mieszkających tutaj w trakcie sezonu turystycznego. Miasto może poszczycić się pięknymi plażami, z których połowa jest kamienista, a połowa – piaszczysta. Miasto jest ogólnie bardzo spokojne, idealne dla wypoczynku, a głównymi turystami są osoby starsze oraz rodziny z dziećmi. Przebywa tutaj sporo Niemców, Anglików, ale mały odsetek stanowią też Polacy.

Jestem niesamowicie wdzięczny WSTiE za umożliwienie mi tego wyjazdu. Wiem już, że zdobędę ogromne doświadczenie i spędzę wspaniałe wakacje. Serdecznie pozdrawiam ABK oraz całe WSTiE!

Tomasz, II rok TiR

ibizaa