Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

KOS

Grecja2010

Po przejściu odprawy na lotnisku w Krakowie nasz samolot do Aten wystartował. Lot przebiegł szybko i spokojnie. W Atenach wsiadłyśmy w samolot na wyspę Kos. Z lotniska odebrał nas pracownik hotelu Porto Bello, który zawiózł nas na spotkanie z managerem hotelu. Tam przedstawiono nam zarys warunków pracy oraz przekazano klucze do mieszkań. Następnie poznałyśmy maitre d’ hotel, który przydzielił nam stanowiska pracy oraz zaprosił na obiad do hotelowej restauracji. Następnego dnia wieczorem każda z nas odbyła krótki trening na swoim miejscu pracy (restauracja hotelowa, pool bar, beach bar, fish restaurant, Italiano restaurant oraz tawerna).

Każdego dnia poznajemy mnóstwo wspaniałych ludzi różnych narodowości, m. in.: Niemców, Włochów czy Anglików. Wśród staff-u odnaleźć można osoby z Czech, Bułgarii, Gruzji, Armenii, Rosji, Białorusi, Włoch, Grecji, Rumunii i Polski. Głównym językiem, którym porozumiewamy się wszyscy w pracy, jest angielski. Mamy dobry kontakt z naszymi 

sąsiadami Czechami, którzy starają się mówić po polsku. W razie jakichkolwiek problemów możemy znaleźć oparcie w naszym maitre d’ hotel, który zawsze oferuje pomoc. Ogólnie mówiąc, wszyscy są dla nas mili.
 

Jeśli chodzi o zakwaterowanie to mieszkamy w samym centrum Kardameny, która jestem uroczym i spokojnym miastem; do plaży mamy kilka minut.

 

Agata, Barbara, Edyta, Ewelina, Joanna, Lidia i Natalia

 

pasek1