Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

GRECJA, ZAKYNTHOS

wolnychchwilach

Od momentu naszego przybycia minął już ponad miesiąc. Dla nas czas płynie zdecydowanie za szybko, a wydaje się, jakbyśmy już byli tu co najmniej rok. Jeżeli chodzi o pracę, to szybko się do niej przystosowaliśmy. Jak do tej pory pracujemy na tych samych stanowiskach i w tych samych godzinach. Mamy nadzieję, że tak już zostanie.

Oczywiście wraz z nadejściem wakacji powiększyła się liczba gości hotelowych, co powoduje, że praca wymaga skupienia i dobrej samoorganizacji. Każdy z nas jest pojedynczym elementem odpowiedzialnym za wyznaczone obowiązki. Teraz doceniamy to, że mieliśmy okazję przyjechać tutaj przed pełnią sezonu. Ten czas pozwolił nam na zaznajomienie się z otoczeniem i środowiskiem pracy. 

Poza pracą udało nam się częściowo zwiedzić wyspę. Wybraliśmy się na wycieczkę dookoła wyspy, na której odwiedziliśmy najciekawsze miejsca. Poza zwiedzaniem i upajaniem się pięknymi widokami mieliśmy okazję popróbować lokalnych produktów. Świetnym zakończeniem tej wycieczki była wizyta w Winiarni Solomos, gdzie opowiadano nam o całym procesie produkcji lokalnych win. Winiarnia braci Solomos produkuje 14 różnych  rodzajów win. Po zwiedzaniu nastąpiła ulubiona część wszystkich wycieczkowiczów – degustacja.

Wrażenie, jakie wywołała na nas wyspa, było ogromne.  Przepiękne widoki, zielono-niebieski kolor wody i cudna zatoczka na zawsze pozostaną w pamięci.

Pozdrowienia ze słonecznego Argassi przesyłają: Danusia, Marysia i Adrian

pasek1