Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

PRAKTYKA WE FRANCJI 

francja1

1 lipca 2009 r.  wraz z trójką pozostałych studentów przyjechałam do miejscowości Stella Plage we Francji na praktykę studencką do ośrodka wypoczynkowego Stella Maris.

Po spożyciu ciepłego posiłku  i zakwaterowaniu każdy z nas otrzymał od pani dyrektor grafiki obowiązków przypadających na najbliższy tydzień. Do końca dnia mielimy czas do własnej  dyspozycji. 

2 lipca rozpoczęliśmy pracę. Początki zawsze bywają trudne, jednakże po kilkugodzinnym wykonywaniu poszczególnych czynności zaczęłam wdrażać się do pracy.

Miałam przyjemność również poznać wielu serdecznych i uprzejmych ludzi, którzy służą pomocą i dobra radą. Panująca atmosfera podczas współpracy z innymi praktykantami jest bardzo przyjazna. Bywa śmiesznie i wesoło; z dnia na dzień coraz lepiej się poznajemy. Jestem tutaj 2 tygodnie i mam nadzieje, że warunki pobytu  i panująca bardzo miła atmosfera nie pogorszą się.

Pozdrawiam serdecznie Władze WSTiE 

Z poważaniem Ewa Świder

francja2