RELACJE Z PRAKTYK 2009-2017

USA, Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Grecja, Tunezja, Bułgaria, Cypr, Egipt – nasi studenci mają do dyspozycji kilkaset miejsc pracy w firmach na całym świecie. Praktyki studenckie to niezawodna przepustka do znalezienia wymarzonej pracy po obronie dyplomu. Nowe kontakty, networking biznesowy, nauka języka obcego i praktyczne umiejętności zawodowe to najważniejsze korzyści – jednak nie jedyne.  Odwiedzając egzotyczne kraje nasi studenci mają także okazję zwiedzać świat, realizować własne pasje i doskonale bawić się w gronie rówieśników - o czym chętnie piszą w swoich relacjach.

pasekeelacjezpraktyki1

Praktyki, studia turystyka i rekreacja, wstie