Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

KONKURS O INDEKS ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 27.01.2006 rozstrzygnięto finały konkursów WSTiE a oto nagrodzone osoby:

w konkursie pt. ,,Idea społeczeństwa informacyjnego" w ramach projektu INFORMATYKA OTWIERA DRZWI JUTRA

  • I miejsce: Piotr Ostrogórski - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej - Curie w Skawinie - bezpłatny rok studiów na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
  • II miejsce: Paweł Chmielecki - Zespół Szkół Zawodowych w Mszanie Dolnej - wieża_hi-fi
  • III miejsce: Grzegorz Karpierz - Zespół Szkół Zawodowych w Mszanie Dolnej - magnetofon

Nagrody za zajęcie trzech pierwszych miejsc, dyplomy, wyróżnienia oraz pisma gratulacyjne od Kuratora Oświaty z Małopolski zostały wręczone w dniu finału konkursu w siedzibie WSTiE.

Prace konkursowe uczniów oceniało JURY w składzie : dr Radosław Klimek (przewodniczący Jury), mgr Mariusz Maziarz (przedstawiciel Kuratorium Oświaty), mgr Ewa Kołodziejczyk (przedstawiciel WSTiE).

Galeria zdjęć z finału

w konkursie pt. "Znaczenie turystyki w rozwoju regionalnym" w ramach projektu UWOLNIJ WYOBRAŹNIĘ

  • I miejsce: Krzysztof Zięba - Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. S. Konarskiego w Oświęcimiu - bezpłatny rok studiów na kierunku Politologia lub Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej
  • II miejsce: Alicja Kosman - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej - wieża hi-fi
  • III miejsce: Andrzej Szkotak - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Rutyny w Szczucinie - magnetofon

Nagrody za zajęcie trzech pierwszych miejsc, dyplomy, wyróżnienia oraz pisma gratulacyjne od Kuratora Oświaty z Małopolski zostały wręczone w dniu finału konkursu w siedzibie WSTiE.

Prace konkursowe uczniów oceniało JURY w składzie: dr Artur Kurek (przewodniczący Jury),mgr Mariusz Maziarz (przedstawiciel Kuratorium Oświaty), mgr Marek Durmała i mgr Ewa Kołodziejczyk (przedstawiciele WSTiE).

Galeria zdjęć z finału