TALENT PLUS PRACA, CZYLI MICHAŁ  „KACZOREX” KACZOROWSKI. SUKCES STUDENTA WSTIE

kaczorex630

Student politologii WSTiE Michał Kaczorowski wygrał 4. edycję Got to dance. Tylko taniec.

Michał, w świecie tańca funkcjonujący jako Kaczorex, jest jednym z czołowych polskich popperów. Związany z tańcem od 8 roku życia, dzięki swej kreatywności i charyzmie znany jest w całej Polsce, m. in. z występów w programie „Mam Talent”. Odnosi znaczące sukcesy także na arenie międzynarodowej: w Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Francji i USA.

Do jego największych osiągnięć należą m.in.: 1 miejsce na Hip Hop International Poland 2009 (dzięki któremu uczestniczył w mistrzostwach świata w Las Vegas), 2 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Tańca Ulicznego Funk All 4 2009, 1 miejsce na Rytmie Ulicy 2009.

Kaczorex jest pierwszym Polakiem w historii, który wygrał eliminacje do finałów Eurobattle 2010 w Portugalii.

Serdecznie gratulujemy Michałowi i z zapartym tchem czekamy na kolejne sukcesy!