Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

BRUKSELA DLA LAUREATÓW KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

 „Krajobraz górski” to tytuł tegorocznego konkursu fotograficznego skierowanego do partnerskich szkół ponadgimnazjalnych, z którymi współpracuje nasza uczelnia. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a młodzi ludzie z niezwykłą wrażliwością potrafi zatrzymać w kadrze piękno otaczającego świata.

Okazało się, że wielu uczniów tych szkół pasjonuje się górskimi wędrówkami, gdyż na konkurs nadesłano 41 zdjęć. Jury wybrało najciekawsze prace i przyznało dwa równorzędne I miejsca. Laureatkami zostały:

Paulina Legut – tegoroczna maturzystka Powiatowego Zespołu Szkół nr 9 w Kętach oraz

pasekleg1

(zdjęcia Paulina Legut)

Magdalena Sroka – uczennica I klasy technikum organizacji reklamy Zespołu Szkół nr 3 im. ks. Józefa Tischnera w Wadowicach

paseksroka1

(Zdjęcia Magdalena Sroka)

Nagrodą, o którą warto było walczyć, jest 5-dniowa wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Laureatki, pod opieką kordynatora oraz studentów WSTiE, wyjeżdżają  już 26 stycznia br.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy uczniów szkół ponadgimnzjalnych do udziału w kolejnych edycjach konkursu!