Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

STUDENCI – PASJONACI

konkurs, studia turystyka, wstie Konkurs na najciekawsze sprawozdanie z praktyki został rozstrzygnięty. A było o co walczyć – główna nagroda  to wyjazd zagraniczny z renomowanym Biurem Podróży! Laureatką pierwszego miejsca została Aneta Karcz, studentka II roku Turystyki i rekreacji, która w formie prezentacji multimedialnej opisała praktykę na Wyspach Kanaryjskich.

Jej sprawozdanie to bogaty zbiór fotografii i filmów z pracy animatora czasu wolnego oraz z wypraw do najpiękniejszych zakątków tego regionu. Znakomite zdjęcia zawierają trafne komentarze i szczegółowe opisy. 

Za multimedialny opis praktyki w Tunezji, w zabytkowym mieście Monastyr, wyróżnienie zdobyła Monika Rejdych, studentka II roku Turystyki i rekreacji, otrzymując sprzęt komputerowy.

Konkurs pokazał, że należy i warto promować ludzi z pasją. Prezentacje wzbudziły wielkie zainteresowanie i zapewne staną się zachętą dla innych do ujawnienia swoich talentów. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych propozycjach uczelni.