Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

„NATIONAL GEOGRAPHIC” – STUDENTKI WSTIE W USA

National Geographic, konkurs,  studia turystyka, wstie

Studenci nazywają WSTiE oknem na świat, bo już w trakcie edukacji zdobywają doświadczenie zawodowe i odbywają praktyki zagraniczne na różnych kontynentach. Dzięki niezwykłej ofercie Akademickiego Biura Karier spełniają swoje marzenia i realizują pasje, odkrywając tajemnice najpiękniejszych miejsc na świecie. 
Młodzi ludzie często wykorzystują wszystkie możliwości, dzięki którym mogą się rozwijać i aplikować o atrakcyjne stanowiska na rynku pracy. A potem pracują, żeby móc podróżować, jak pisze o sobie na stronie www.national-geographic.pl Sabina Zając, absolwentka Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE.
W swoim artykule „Festiwal Dzikich Kwiatów” nawiązuje do praktyki zawodowej zorganizowanej przez naszą Uczelnię w Stanach Zjednoczonych i próbuje ujarzmić cudne manowce stanu Kolorado. Nie tylko dzieli się zapierającymi dech w piersi widokami i kolorami, które utrwaliła w wyobraźni, ale o swoich fascynacjach opowiada jak wytrawny podróżnik.

Link od artykułu <<kliknij>>