NAGRODA JAKOŚCI NAUCZANIA SAPERE AUSO 2014 DLA WYŻSZEJ SZKOŁY TURYSTYKI I EKOLOGII W SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Nagroda Sapere Auso, wstie

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, jako jedyna uczelnia w 2014 roku, została laureatem Nagrody Jakości Nauczania Sapere Auso. Przyznała ją Małopolska Fundacja Stypendialna powołana przez Sejmik Województwa Małopolskiego. W zarządzie oraz radzie Fundacji zasiadają przedstawiciele krakowskiego samorządu, środowiska naukowego i Kościoła.

Prestiżowe wyróżnienie jest uhonorowaniem uczelni, która posiada wybitne osiągnięcia pracy z młodzieżą i może poszczycić się dorobkiem wychowawczym w kształtowaniu młodego pokolenia Małopolan. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się 11 czerwca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie, w trakcie Gali Stypendialnej Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.