Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

button mba

manger eventow

bezpieczenstwo wewnetrzne

menedzer hotelu

TUNEZJA 

tunezja

Hotele, w których odbywamy praktykę, są bardzo ładne, z klimatyzacją. Obie pracujemy w animacyjnym teamie hotelowym. Przygotowujemy Show Time dla dorosłych i Mini Disco dla dzieci. Jest to bardzo cenne doświadczenie, które na pewno dużo pomoże mi w dalszym zgłębianiu wiedzy o turystyce i o tym, jak istotny jest dobry kontakt z ludźmi.  

Dzień zazwyczaj zaczyna się około godziny 8. Już od 9.00,  gdy otwieramy Mini Club dla najmłodszych turystów, widać ogromne zainteresowanie zajęciami prowadzonymi przez animatorów.  Zajęcia prowadzimy do 12.30,  po czym zabieramy dzieci na obiad. Po wspólnym posiłku odprowadzamy pociechy do rodziców. Około 13.30 wraz z teamem  animacyjnym  zaczynamy próbę przed wieczornym show. W międzyczasie informujemy dorosłych o zabawach i atrakcjach, jakie na nich czekają. Dzieci i dorośli mają szeroki wachlarz atrakcji, z których mogą skorzystać. Następnie  kolejna próba i przygotowywanie amfiteatru do wieczornego spektaklu. Ok. 20.30  zaczynamy mini disco, potem  mamy czas na PR w pracy animatora. Polega on na nawiązywaniu werbalnych kontaktów z turystami czyli przyjemnej, nie stresującej rozmowie. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, jak turyści oceniają animację, co chcieliby ulepszyć, zmienić czy poprawić. Każda opinia jest dla nas bardzo istotna; w końcu to my pracujemy i jesteśmy tu dla nich.  Przed  godz. 22 zaczynamy Show Time, po którym zapraszamy naszych gości do hotelowej dyskoteki. Tu nie tylko mogą patrzeć na animatorów tańczących i przedstawiających różnego rodzaju scenki, ale mogą sami potańczyć i wybawić się do białego rana.

Pozdrawiamy serdecznie,
Monika i Justyna

pasek1
pasek2