Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

POZDROWIENIA Z WYSPY SŁOŃCA - MAJORKI

4Baleary gwarantują wypoczynek na rozgrzanych słońcem plażach, a jednocześnie są gratką krajoznawczą dla miłośników kultury i przyrody. Górskie klasztory, urocze wioski, imponujące zamki i twierdze, prehistoryczne zabytki, miejsca, które inspirowały takich artystów jak Fryderyk Chopin, Joan Miró czy Antoni Gaudi, jaskinie, ostoje ptaków i podwodne skarby przyrody - to wszystko znajdziemy w tym niewielkim zakątku Morza Śródziemnego.

W Porto Colom jestem już ponad miesiąc! Pracuję wypoczywam i obserwuję posty na facebooku dotyczące mojej Uczelni. Cieszę się, że dzieje się w szkole tak dużo i wciąż idziemy do przodu. Na wyspie słońca trzymam kciuki bądźcie świetni, kreatywni i najlepsi.   Na Majorce jestem już po raz drugi tak jak rok wcześniej pracuję na recepcji  z  Paulą i Marią.

W tym roku zajmuje się obsługą klientów. Najwięcej satysfakcji przynoszą mi chek – Iny. Codziennie nowe twarze, z całej Europy. Mamy gości z Niemiec, Anglii, Francji, Norwegii. W tym roku około 80 % gości – to Niemcy. Mam dzięki temu niepowtarzalną możliwość3 ćwiczyć języki w praktyce. Ciągle uczę się nowych rzeczy i zdobywam kolejne doświadczenia. Każdy dzień wolny spędzam aktywnie, zwiedzam i poznaję nowe miejsca. Wzdłuż wybrzeża działa wiele klubów sportów wodnych, między innymi można tu uprawiać: nurkowanie, żeglarstwo, windsurfing, jazdę na skuterach i nartach wodnych. Z portów można wypłynąć na popularne wśród turystów wyprawy na połowy ryb i rejsy, których celem jest podziwianie zachodu słońca. Góry stanowią doskonały teren do kolarstwa górskiego, wspinaczki, jeździectwa i spacerów szlakami górskimi. Wiele dziewiczych terenów umożliwia obserwację dziko żyjących zwierząt i ptactwa. Szczególna troska o naturę, a jednocześnie doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna powodują, że na Majorce nie sposób się nudzić.

IVAN TYMOFEIEV

PS. EL VIVA ESPANA!

                                                  5
1 2