Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

SPRAWOZDANIE Z PRAKTYK

Wielkie praktyki na Gran Canarii

Autor: Julia

14 czerwca 2016 roku wyleciałam z lotniska Balice w Krakowie na praktyki na Gran Canarię. To dopiero początek mojej zawodowej przygody w Hiszpanii, dlatego wdrażam się we wszystkie obowiązki i poznaję tajniki pracy z klientem zagranicznym.

Już teraz mogę jednak zapewnić, że praca animatora bardzo mi podoba - jestem zadowolona, kiedy poznaje  nowych ludzi i mam z nimi kontakt, a ta praca jest tego kwintesencją.  

Samo miejsce jest po prostu magiczne! Jestem wręcz zakochana w tym kraju słońca, gdzie każdy uśmiecha się  i we wszystkim pomaga. Wyspa oraz hotel są wspaniałe – ludzie są uczynni, pomocni i kompetentni. No i to pyszne jedzenie!

Nie skłamię, jeśli powiem, że dzięki WSTiE i tym praktykom zrealizowałam marzenie swojego życia.

pasek1

Praktyki w Hotel TAURITO PRINCESS, GRAN CANARIA

Autorzy: Piotrek, Eliza, Karol

Jesteśmy animatorami czasu wolnego i już od pierwszego dnia pobytu wiele się uczymy. Ostatnio nasz okres szkoleniowy dobiegł końca, w związku z  czym mieliśmy okazję już samodzielnie prowadzić Mini Disco!
Nasza dzienna praca głównie polega na opiekowaniu się dziećmi w Mini Clubie, pilnowaniu ich na basenie oraz prowadzeniu wraz animatorami z innych krajów aktywności dla dorosłych. Następnie mamy 4 godzinną przerwę, po której wybieramy się na wieczorną zmianę, gdzie właśnie zaczynamy od prowadzenia Mini Disco, a następnie pomagamy przy show oraz staramy się uprzyjemnić czas gościom poprzez rozmowę. Bardzo lubimy zadania w ramach tzw. guest relations – kontakt z drugim człowiekiem jest bardzo ważny w naszej pracy, więc zdobywamy wiele cennych umiejętności. Dodatkowo szkolimy języki obce.  

Mimo hiszpańskich krajobrazów nie zapominamy oczywiście o Polsce! Ciekawym doświadczeniem ostatniego czasu był ćwierćfinałowy mecz Polski z Portugalią. Mieliśmy okazję kibicować „naszym” wraz z dużą liczbą turystów z Polski. Oczywiście w ramach guest relations!

pasek2