Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

LIST POWITALNY
REKTORA WYŻSZEJ SZKOŁY TURYSTYKI I EKOLOGII

strefa rodzica, list rektora prof. Janusza Sondla, wstie

Szanowni Rodzice

Przed Waszymi dziećmi jedna z najważniejszych decyzji: wybór dalszej drogi kształcenia. Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, w progi której pragnę  zaprosić, jest uczelnią z bogatą tradycją, świetną kadrą akademicką i elastycznym programem nauczania. To, co nas wyróżnia, to wyjątkowe podejściem do młodych ludzi – otwarte i partnerskie, z szacunkiem i zrozumieniem. Naszym celem jest  takie przygotowanie młodzieży, aby każdy absolwent znalazł pracę zgodną z jego wykształceniem i posiadanymi kompetencjami. Jesteśmy gotowi przyjąć do  naszej uczelni każdego, kto chce zdobyć atrakcyjny zawód.

Zapraszam do Suchej Beskidzkiej – miasta spokojnego, bezpiecznego, życzliwego dla gości, położonego z dala od zgiełku i pośpiechu, w pobliżu nieskażonych kompleksów przyrodniczych i najpiękniejszych szlaków turystycznych Polski południowej. Bądźcie spokojni, otoczymy opieką Wasze dzieci, przekażemy im praktyczną wiedzę gwarantującą pewny start w życie zawodowe. 

 

prof. dr hab. Janusz Sondel