Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

TO ONI BĘDĄ ZMIENIAĆ BRANŻĘ – KOLEJNI ABSOLWENCI PRESTIŻOWEGO MENEDŻERA HOTELU JUŻ Z DYPLOMAMI!

17 lutego 2018 r. absolwenci 3 edycji studiów podyplomowych Menedżer Hotelu odebrali dyplomy podczas uroczystej promocji,  która odbyła się w sali renesansowej Domu Polonii w Krakowie. Jak sami przyznają, od teraz ruszają na podbój rynku wyposażeni w wiedzę i kwalifikacje, które pozwolą im konkurować z najlepszymi w Europie.

W uroczystości udział wzięli słuchacze z różnych regionów Polski, reprezentujący pełen przekrój szczebli zawodowych: dyrektorów hoteli, kadry zarządzającej oraz średniego personelu hotelowego. Dyplomy wręczył zebranym dr Bartłomiej Walas, dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii, a także Marcin Ziobro, jeden ze współautorów innowacyjnego programu Menedżera Hotelu, od kilkunastu lat związany z segmentem hotelarskim, wykładowca WSTiE.  – Naszą ambicją jako uczelni jest, aby kształcenie było w bliskiej symbiozie z potrzebami rynku – powiedział dr Bartłomiej Walas. – Hotelarstwo przeżywa swój rozkwit, a w związku z tym ma swoje potrzeby i wymagania. Są one  związane nie tylko z innowacyjnymi projektami inwestycyjnymi, ale także z zasobami, to znaczy pracownikami, którzy kształtują, współtworzą i współsprzedają ten produkt turystyczny. Hotelarstwo boryka się też z brakami kadrowymi, zwłaszcza na szczeblu średnim. Dlatego dostosowujemy naszą ofertę kształcenia – także podyplomowego – do tych potrzeb. Udało nam się zaprosić do współpracy najlepszych specjalistów z branży.

pasek1pop

Menedżer hotelu to 2 semestry i 198 godzin wysokospecjalistycznych zajęć, prowadzonych przez największe nazwiska polskiego hotelarstwa. Organizatorzy zadbali o to, aby słuchacze mieli dzięki temu bezpośredni kontakt z praktykami branży i uczyli się rozwiązywać realne problemy zawodowe. – Uwielbiam spotkania ze słuchaczami. Lubię jak zadają dużo pytań, jak przykłady teoretyczne przekładają na praktykę i wykorzystują je potem w pracy. Sprawia mi dużą satysfakcję, gdy wiedza teoretyczna jest wdrażana w praktykę zawodową – stwierdziła Agnieszka Kasprzak, International RM Director w Louvre Hotels Group oraz wykładowca Menedżera Hotelu. – Hotelarstwo wymaga zaangażowania, pracy zespołowej, wysokich kompetencji, dobrych wzajemnych relacji, pracowitości, pokory oraz pasji. Dzięki takim studiom jak te dzielimy się wiedzą, podnosimy kwalifikacje, dbamy o poziom wiedzy obecnych i przyszłych pracowników – dodaje.

„Menedżer Hotelu” – pierwsze w Polsce całkowicie praktyczne studia podyplomowe dla branży turystycznej, realizowane w Krakowie – cieszą się coraz większą popularnością wśród kadry zarządczej. W związku z licznymi zapytaniami i ogromnym zainteresowaniem, rozpoczęto rekrutację do piątej edycji programu. Aktualnie trwa nabór wniosków i przyjmowanie zgłoszeń.

DSC06598 1