Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

NOWA SPECJALIZACJA RUSZA NA SYGNALE!

Umowa pomiędzy WSTiE i Komendą Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej otwiera nowy etap współpracy.

podpisanie umowyEkscytujące studia, mocny dyplom, a następnie fascynująca praca, pełna wyzwań? To już w zasięgu ręki, dzięki nowemu porozumieniu, podpisanemu przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii. Dzięki współpracy z Komendą Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej już wkrótce studenci specjalności Bezpieczeństwo Wewnętrzne będą mogli z pierwszej ręki otrzymywać informacje na temat pracy w służbach, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa.

Czytaj więcej: Nowa specjalizacja rusza na sygnale!

O PRZYSZŁOŚCI PARKÓW NARODOWYCH W WSTIE

ZAJAWKADiagnoza zadań parków narodowych, współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym i narzędzia optymalizacji zarządzania parkami to tylko niektóre z zagadnień poruszanych podczas prestiżowej konferencji naukowej, która odbyła się 21 lutego 2018 roku w Zamku Suskim. Z uwagi na wagę poruszanych zagadnień, wydarzenie przyciągnęło wybitnych ekspertów oraz szerokie grono słuchaczy.

Czytaj więcej: O przyszłości parków narodowych

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ I HOTELARSKO-TURYSTYCZNEJ

konkurs o indeksŚwiadomie budujesz ścieżkę kariery zawodowej? Chcesz spotkać rówieśników tak ambitnych jak Ty? A może zamierzasz zdobyć indeks przed maturą? Wszystkich zainteresowanych rozwojem i samokształceniem na miarę XXI wieku zapraszamy do udziału w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu o indeks Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii. Konkurs obejmuje następujące obszary: hotelarsko-geograficzny – w ramach projektu Uwolnij wyobraźnię oraz informatyczny – w ramach projektu Informatyka otwiera drzwi jutra.

Czytaj więcej: Ogólnopolski konkurs wiedzy informatycznej i hotelarsko-turystycznej

EKSPERCI Z WSTiE Z WIZYTĄ STUDYJNĄ W STANACH ZJEDNOCZONYCH

 

zajawka

Wymiana wiedzy, dobrych praktyk i doświadczeń to najważniejsze cele wizyty kadry naszej uczelni w Stanach Zjednoczonych! Polska delegacja m.in. spotyka się z dyrekcją i pracownikami Great Smoky Mountains NP i byłym ambasadorem USA w Polsce, burmistrzem Knoxville - największego miasta z sąsiedztwie GSM NP.

Czytaj więcej: Eksperci z WSTiE z wizytą studyjną w Stanach Zjednoczonych