RUSZYŁA IV EDYCJA SPECJALNOŚCI E-BIZNES I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

zajawkaSą młodymi przedsiębiorcami albo planują własny biznes – wybrali specjalność E-biznes i media społecznościowe na Wydziale Nauk Społecznych i przyjechali z całej Polski, aby studiować w naszej uczelni. Innowacyjna na skalę kraju oferta kształcenia młodych biznesmenów to wspólny projekt Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii oraz Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobowego w Warszawie. Zajęcia prowadzą – obok uznanej kadry profesorskiej – autorytety z dziedziny nauk społecznych,  ekonomii, finansów, zarządzania oraz marketingu, a także praktycy – właściciele, prezesi i dyrektorzy firm oraz znakomici trenerzy. Dnia 6 października 2017 roku kolejna grupa studentów tej specjalności rozpoczęła zajęcia w nowym roku akademickim.

Studenci specjalności E-biznes i media społecznościowe to młodzi ludzie stawiający sobie wysoko poprzeczkę i poszukujący w życiu nowych rozwiązań oraz nowatorskiego podejścia do nauki. To dla nich cztery lata temu stworzona została szczególna oferta – unikalny model kształcenia i alternatywne podejście do przekazywania wiedzy, oparte na sprawdzonych światowych wzorcach. Ambitny pogram skierowany jest do osób, które od studiów oczekują czegoś więcej: wiedzy praktycznej zdobytej od kadry mającej doświadczenie w realnym biznesie. Specjalność jest odpowiedzią uczelni na zapotrzebowanie szybko rozwijającej się gospodarki. W dzisiejszych czasach sukces zawodowy gwarantuje bowiem wdrożenie nowoczesnych form biznesu, efektywna promocja i zastosowanie nowatorskich metod budowania relacji z klientem.

pasek1

W kolejnej grupie studentów WSTiE, która wybrała specjalność biznesową, znaleźli się obecni i przyszli przedsiębiorcy oraz osoby nastawione na zmiany w swoim życiu zawodowym. Przybyli tu z całej Polski – z Warszawy, Łodzi, Gniezna, Bydgoszczy, Szczytna, Białegostoku, Gdyni, Pucka, Katowic, Lublina, Nowego Targu, Rzeszowa, Krosna czy Krakowa. Jak podkreślali, decyzja o wyborze tej specjalizacji pozwala im realizować marzenia i planować bezpieczną przyszłość.

pasek2