POLSKO-AMERYKAŃSKI MBA JUŻ WKRÓTCE NA WSTIE!

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej oraz amerykański Uniwersytet Antioch podpisały właśnie umowę o współpracy. Oprócz wymiany edukacyjnego know-how, kreowania nowych, międzynarodowych profili studiów wyższych, produktów turystycznych oraz projektów badawczych, memorandum zakłada uruchomienie pierwszego w Polsce MBA w zakresie turystyki.

„MBA Zrównoważonego Rozwoju i Ekologii“ będzie najwyższym poziomem edukacji turystycznej i to nie tyko w Polsce. Amerykanie dostarczą sprawdzony model kształcenia oraz wiedzę z zakresu zarządzania i organizacji biznesu, zaś wkładem WSTiE będzie najwyższej jakości specjalistyczna edukacja w zakresie turystyki. W końcu kadry menedżerskie w naszym kraju będą mogły uzyskać wiedzę i tytuł gwarantujący sukces na wymagającym rynku usług turystycznych – mówi Maria Grzechynka, kanclerz Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii.