OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ I HOTELARSKO-TURYSTYCZNEJ

Chcesz zdobyć indeks na studia jeszcze przed maturą?
Chcesz spotkać rówieśników tak ambitnych, jak Ty?
A może zrobić pierwszy krok w stronę sukcesu zawodowego?

Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiesz twierdząco, koniecznie weź udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Indeks Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii.

Możesz wystartować w konkursie w jednym z dwóch obszarów:

• hotelarsko-geograficznym – w ramach projektu „Uwolnij wyobraźnię”
  • informatycznym – w ramach projektu „Informatyka otwiera drzwi jutra”

Zgłoszenia konkursowe mogą nadsyłać uczniowie klas 2 i 3 szkół ogólnokształcących oraz klas 3 i 4 technikum, którzy następnie będą rywalizowali w dwóch etapach:

• I etap - eliminacje w szkołach ponadgimnazjalnych w dniu 26.02.2019r.
  • II etap (dla zwycięzców I etapu) - odbędzie się 4 marca 2019 r.

Wszyscy powalczą o główną nagrodę – bezpłatne 3 lata studiów lub 3,5 roku studiów na wybranym kierunku (Turystyka i rekreacja, Informatyka) w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 19.02.2019r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

I etap – szkolny w dniu 26.02.2019r.

II etap - w siedzibie WSTiE w Suchej Beskidzkiej, ul. Zamkowa 1, w dniu 04.03.2018r.

Dokumenty do pobrania:

- regulamin konkursu

- formularz zgłoszenia (doc, pdf)

- zagadnienia konkurs wiedzy informatycznej

- zagadnienia konkurs hotelarsko-turystycznej

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 33 874 54 25 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">.