MISTRZYNI GOŚCINNOŚCI 2018 Z INDEKSEM WSTIE!

zajawka conciergeOgólnopolski Konkurs Turystyczno - Hotelarski "Mistrz Gościnności - Concierge" od lat budzi ogromne emocje. Dla młodych ludzi, marzących o kierunkowych studiach oraz pracy w branży hotelarskiej, to idealna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności gronu profesjonalistów. Tegoroczna edycja przyciągnęła dziesiątki zmotywowanych uczestników, którzy stanęli w szranki starając się wywalczyć nagrodę główną – indeks Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii.

Organizator konkursu - Małopolska Szkoła Gościnności – od czterech lat systematycznie podnosi uczestnikom poprzeczkę. W tym roku musieli zmierzyć się z wyzwaniem przygotowania programu pobytu dla gości z Wielkiej Brytanii. Rodzina z dwoma małymi dziećmi miała zatrzymać się we Wrocławiu, a uczestnik - wcielając się w rolę concierge - musiał tak zaplanować pobyt, by uwzględnić możliwości rodziny, ich zainteresowania oraz atrakcje, jakie oferuje Wrocław. Zdaniem jury, w skład którego weszli eksperci branży hotelarskiej, w tym Bartłomiej Mróz, reprezentant WSTiE, z zadaniem najlepiej poradziła sobie Wioletta Płatek, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach.

Zwyciężczyni otrzymała liczne cenne nagrody, w tym najważniejszą – wymarzony indeks Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii. W imieniu swoim, dyrekcji ZSP MSG oraz uczestników IV Ogólnopolskiego Konkursu Turystyczno - Hotelarskiego "Mistrz Gościnności - Concierge 2018" pragnę podziękować za obecność pana Bartłomieja Mroza, przedstawiciela WSTiE, na tak ważnym dla nas wydarzeniu. Cieszymy się, że mogliśmy wykorzystać jego doświadczenie i wiedzę – powiedziała po zakończeniu wydarzenia Anna Ambroży, Wicedyrektor ds. promocji i rozwoju szkoły. Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii od samego początku istnienia imprezy wspiera jej założenia oraz aktywnie uczestniczy w ocenie prac konkursowych, pomagając wyłowić najbardziej obiecujące talenty. Ci młodzi ludzie już teraz reprezentują bardzo wysoki poziom, są zmotywowani, pracowici i bardzo kreatywni – dodał Bartłomiej Mróz, reprezentant WSTiE i juror konkursu. Są prawdziwymi „hotelarskimi diamentami” i głęboko wierzymy, że studia w naszej uczelni pozwolą je wyszlifować, wydobyć to, co w nich najwartościowsze i nadać im zawodowego blasku.