Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

KOLEJNI MENEDŻEROWIE HOTELI Z PRESTIŻOWYMI DYPLOMAMI!

DSC03183„Menedżer hotelu” – pierwsze w Polsce całkowicie praktyczne studia podyplomowe dla branży hotelarskiej – zadebiutowały w 2016 roku. Stale rosnące zainteresowanie branży hotelarskiej podnoszeniem własnych kwalifikacji, rozwojem i nauką od liderów rynku sprawia, że każdy kolejny rocznik słuchaczy jest coraz liczniejszy a program coraz bogatszy. W minioną sobotę słuchacze drugiej edycji programu odebrali swoje dyplomy, dołączając do bezsprzecznej pierwszej ligi menedżerów hotelarstwa.

Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 16 września w Krakowie, w Sali Arkadowej tuż przy Rynku Głównym. Słuchacze odebrali dyplomy i gratulacje z rąk dziekana Wydziału Turystyki i Rekreacji dr Bartłomieja Walasa oraz dr Marka Noconia, kierownika studiów podyplomowych WSTiE.Podczas uroczystej gali, przedstawiciele uczelni zgodnie podkreślali, że studia te stały się krokiem milowym na drodze do skutecznego kształcenia kadry menedżerskiej, ale jednocześnie także i wielkim wyzwaniem, bo próba stworzenia w pełni praktycznego programu zajęć wymaga nieustannej pracy i trzymania ręki na pulsie.

pasek1

– Ta branża zmienia się tak dynamicznie, że trzeba stale śledzić trendy i odrzucić pokusę pracowania na raz stworzonym programie. Staramy się, aby te studia były w pełni praktyczne i jak najbardziej aktualne, dlatego dostosowujemy je do tego, co dzieje się na rynku. Ja sam w trakcie semestru udoskonalałem część materiałów do swojego przedmiotu, bo informacje okazały się nieaktualne” – dodał dr Bartłomiej Walas, współtwórca programu oraz dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE. Menedżer hotelu to 2 semestry i 200 godzin wysokospecjalistycznych zajęć, prowadzonych w Krakowie przez największe nazwiska w branży. To właśnie one przyciągnęły do Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii hotelarzy z całej Polski.

– Podjęłam studia, aby zweryfikować umiejętności praktyczne z obecną wiedzą i standardami. Świetny dobór kadry, wielu praktyków – osób, które rzeczywiście zarządzają obiektami. Na bazie tych studiów będę mogła swoją pracę wzbogacić o wiedzę, którą tu otrzymałam – stwierdziła tegoroczna absolwentka, Jadwiga Mastej, dyrektor hotelu wellness & spa "Nowy dwór" w Rzeszowie. Słuchacze podkreślali, że będą tęsknili za comiesięcznymi zjazdami, ponieważ doskonała atmosfera zajęć sprzyjała nie tylko zdobywaniu wiedzy, ale także spontanicznemu networkingowi i wymianie cennych doświadczeń. Czy wybrali by te studia ponownie? Wszyscy zgodnie odpowiadają twierdząco.

pasek2

Do obecnie trwającej, trzeciej edycji „Menedżera Hotelu”, zrekrutowano komplet słuchaczy, którzy swoje dyplomy odbiorą w lutym 2018 roku. Wśród nich ponownie znaleźli się menedżerowie hoteli, przedstawiciele pozostałej kadry zarządzającej oraz właściciele firm hotelarskich z różnych stron Polski. W związku z licznymi zapytaniami i ogromnym zainteresowaniem, rozpoczęto nabór do czwartej edycji programu. Nabór wniosków i przyjmowanie zgłoszeń potrwa do końca września tego roku.

Więcej informacji: http://www.wste.edu.pl/dla-kandytatow/menedzer-hotelu-studia-podyplomowe