KOLEJNA GRUPA POLSKICH MENEDŻERÓW HOTELI CORAZ BLIŻEJ DYPLOMÓW! DOŁĄCZ DO NICH!

Menedżer hotelu – pierwsze w Polsce całkowicie praktyczne studia podyplomowe dla branży turystycznej – cieszą się coraz większą popularnością wśród kadry zarządczej. Niebawem kolejny rocznik odbierze dyplomy potwierdzające najwyższe kompetencje w zakresie zarządzania obiektami hotelowymi. Chcesz dołączyć do tego zaszczytnego grona? Już dziś wyślij wniosek rekrutacyjny! Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii rozpoczyna nabór do kolejnej, czwartej edycji.

Menedżer hotelu to 2 semestry i 198 godzin wysokospecjalistycznych zajęć prowadzonych w Krakowie przez największe nazwiska w branży. To właśnie one przyciągnęły do Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii hotelarzy z całej Polski.
–„Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.” Te słowa J. D. Rockefeller’a pozostają nadal żywe
– mówi Marcin Ziobro, dyrektor generalny Hilton Garden Inn Kraków Airport i współtwórca programu studiów podyplomowych Menedżer hotelu. – O sukcesie hotelu decyduje przede wszystkim to, czy menedżer będzie umiał zmotywować zespół, zorganizować jego pracę, wprowadzić innowacje i zadbać o promocję. Do tej pory wydawało się, że trzeba się z tym urodzić. Nasze studia pokazują, że można się tego nauczyć i to w krótkim czasie – dodaje.

WSTiE dostrzegła, że branża turystyczna zmienia się tak dynamicznie, że trzeba stale śledzić trendy i odrzucić pokusę pracowania na raz stworzonym programie. Współpracujący z placówką eksperci-praktycy dbają o to, aby zajęcia były w pełni praktyczne i jak najbardziej aktualne. Dla każdej nowej edycji studiów program jest modyfikowany i dostosowywany do tego, co aktualnie dzieje się na rynku. – Chodzi nam o to, by uczestnicy nie otrzymywali wiedzy czysto „książkowej”. Kończąc nasze studia menedżer ma być wyposażony w niezbędne narzędzia, pozwalające od razu opracować i wdrożyć zmiany mogące podnieść skuteczność zarządzania hotelem – dodaje dr Bartłomiej Walas, współtwórca programu oraz dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE. – Program zajęć obejmuje więc nie tylko klasyczne zagadnienia dotyczące marketingu, ale także aspekty prawne, finansowe, zarządzania czy dotyczące przemysłu spotkań. Takiego kompleksowego połączenia nie próbowała przed nami żadna inna uczelnia.

Do obecnie kończącej studia edycji Menedżera hotelu zrekrutowano komplet słuchaczy. Wśród nich znaleźli się menedżerowie hoteli, przedstawiciele pozostałej kadry zarządzającej oraz właściciele firm hotelarskich z różnych stron Polski. W związku z licznymi zapytaniami i ogromnym zainteresowaniem rozpoczęto nabór do IV edycji programu. Aktualnie trwa rekrutacja i przyjmowanie zgłoszeń.

Więcej informacji: http://www.wste.edu.pl/dla-kandytatow/menedzer-hotelu-studia-podyplomowe