Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

I speak fluent english


I SPEAK FLUENT ENGLISH

anigif2Język angielski staje się podstawową umiejętnością, jak nauka pisania, czytania czy znajomość matematyki. To, co niegdyś było przywilejem nielicznych, dziś leży u podstaw obywatelstwa informacyjnego. Dla jednostki natomiast znajomość angielskiego łączy się z nowymi możliwościami rozwoju, zwiększeniem swojego znaczenia na rynku pracy, a także poszerzaniem horyzontów. Jak przełamać się i zacząć mówić biegle w branżowym języku angielskim? Należy wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii z zakresu HEALTH TOURISM.

I SPEAK FLUENT ENGLISH

cepus2Język angielski staje się podstawową umiejętnością, jak nauka pisania, czytania czy znajomość matematyki. To, co niegdyś było przywilejem nielicznych, dziś leży u podstaw obywatelstwa informacyjnego. Dla jednostki natomiast znajomość angielskiego łączy się z nowymi możliwościami rozwoju, zwiększeniem swojego znaczenia na rynku pracy, a także poszerzaniem horyzontów. Jak przełamać się i zacząć mówić biegle w branżowym języku angielskim? Należy wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii z zakresu HEALTH TOURISM.

Zajęcia prowadzą zagraniczni wykładowcy w ramach międzynarodowego programu „Ceepus”. To program wielostronnej współpracy w dziedzinie edukacji krajów Europy Środkowej. Oferuje udział m.in. w stażach zagranicznych, studiach semestralnych, kursach językowych. Sygnatariuszami programu są: Albania, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czarnogóra, Chorwacja, Czechy, Macedonia, Mołdawia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Węgry oraz Kosowo – Uniwersytet w Prisztinie. W ramach obecnie realizowanego programu co roku w różnych formach kształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych uczestniczy ponad 500 polskich studentów i uczestników studiów doktoranckich oraz około 300 nauczycieli akademickich. Są wśród nich, również studenci naszej uczelni

Staże i praktyki letnie stają się coraz bardziej popularne. Są one doskonałym sposobem na to, by zdobyć doświadczenie w pracy, w wymarzonej branży, podnieśc swoje kompetencje i pozyskać cenne kontakty. Udział w kursie organizowanym przez WSTiE pozwala sprawdzić swój branżowy angielski przed wyjazdem na praktyki i staże. Znajomość angielskiego jest wyznacznikiem kompetencji kandydata, gdyż stał się językiem uniwersalnym. Bez względu na to, w której części świata chcielibyśmy się zatrudnić, znając angielski mamy na to szansę. Jednak język obcy jest istotny nie tylko pod kątem zatrudnienia, ale i zdobywania doświadczeń, a także współpracy zagranicznej. Międzynarodowe otoczenie oraz środowisko współpracowników na praktykach zawodowych sprzyja doskonaleniu umiejętności, które w przyszłości z pewnością zaowocować mogą ciekawszą i lepiej płatną pracą.

cepus1