我们正在搬到中国! – CZYLI RUSZAMY DO CHIN!

zajawkaKursy, szkolenia, wymiana studentów i szanse na zdobycie nowych, zawodowych umiejętności w zakresie turystyki i rekreacji – to tylko niektóre korzyści, które gwarantuje umowa z kolejną uczelnią partnerską. Do grona współpracowników Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii dołączył właśnie Shanghai University!

Chiny to nie tylko jedna z największych gospodarek świata, ale także obszar fascynujący swoją unikalną kulturą. Podróżnicy z całego świata licznie przybywają w ten rejon, co zrodziło konieczność wypracowania skutecznych mechanizmów obsługi ruchu turystycznego. Od teraz swoimi doświadczeniami eksperci z Szanghaju będą dzielić się ze studentami i pracownikami WSTiE.

Umowa, podpisana między obu uczelniami, zakłada szeroką współpracę, której celem będzie ułatwienie studentom poznania kultury wschodu, rozwinięcie kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku oraz zapewnienie możliwości rozwoju umiejętności językowych. Studenci WSTiE będą mogli skorzystać m.in. z 9-miesięcznego programu DHIC (Doing Hospitality in China), zakładającego 3-miesięczne studia w zakresie turystyki i rekreacji, a następnie 6-miesięczny staż w jednej z prestiżowych sieci hotelowych.

Shanghai University to jedna z najbardziej kompleksowych uczelni wyższych w Chinach. Od dziesięcioleci kształci studentów w zakresie nauk ścisłych, prawa, historii, sztuk pięknych, ekonomii, inżynierii, biznesu i zarządzania. Uniwersytet prowadzi 68 programów na poziomie studiów licentackich, 131 programów magisterskich, 35 doktoranckich oraz studia MBA.