Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

TRENER KADR SEKTORA TURYSTYCZNEGO – MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA W WSTIE

1Powstanie międzynarodowego konsorcjum, prowadzenie badań dotyczących kompetencji wśród trenerów i edukatorów branży HORECA, a także opracowanie standardów kompetencji – to główne etapy prestiżowego przedsięwzięcia, którego liderem była Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii. Po latach intensywnej pracy ekspertów, specjalistów i naukowców nadszedł czas podsumowania i zaprezentowania rezultatów. Dnia 28 października 2019 r. odbyła się konferencja naukowa wieńczącą projekt „Trener kadr sektora turystycznego”. O tym, że kilkuletni program zakończył się sukcesem, mówili prelegenci i zaproszeni goście – przedstawiciele świata nauki i biznesu z Wielkiej Brytanii, Węgier i Polski.

Czytaj więcej: Trener kadr sektora turystycznego - międzynarodowa konferencja WSTiE

POLAK, WĘGIER – DWA BRATANKI… W ZAKRESIE ROZWIJANIA MIĘDZYNARODOWYCH INNOWACJI EKOLOGICZNYCH!

zajawkaWykłady, szkolenia, ćwiczenia praktyczne, a także poznawanie kultury i historii Węgier – takie atrakcje czekały na pracowników naukowych i studentów, którzy na początku października wzięli udział w międzynarodowym treningu w Peczu. Spotkanie odbyło się w ramach projektu SUMCULA, realizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w partnerstwie z kilkoma europejskimi uniwersytetami i organizacjami edukacyjnymi. Cel? Zwiększenie innowacyjności programów nauczania oraz wymiana globalnego know-how w zakresie ekologii.

Czytaj więcej: Polak, Węgier – dwa bratanki… w zakresie rozwijania międzynarodowych innowacji ekologicznych!

zajawka

UCZELNIA AMBITNYCH STUDENTÓW – WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI I EKOLOGII ZAINAUGUROWAŁA NOWY ROK AKADEMICKI 

Już po raz dziewiętnasty radosna pieśń „Gaudeamus” zabrzmiała w Sali Rycerskiej suskiego zamku – siedzibie Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii. Inaugurację, która odbyła się 5 października 2019 roku, tradycyjnie poprzedziła msza w kościele parafialnym. Licznie przybyli na uroczystość goście – przedstawiciele władz RP, województwa małopolskiego i powiatu suskiego, włodarze miasta, przedstawiciele środowisk naukowych i organizacji branżowych, goście z kraju i zagranicy, absolwenci WSTiE – obejrzeli na dziedzińcu fotograficzną ekspozycję pokazującą najważniejsze wydarzenia z życia uczelni. Współpraca międzynarodowa, projekty zagraniczne, konferencje naukowe, projekty biznesowe, ścieżki kariery studentów, wolontariat, osiągnięcia sportowe – to tylko wycinek wszechstronnych działań suskiej Alma Mater.

Czytaj więcej: Uczelnia ambitnych studentów - Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii zainaugurowała nowy rok akademicki

KONKURS "TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI" Zajawka

 

 Zaproszenie


GODZINY PRAC DZIEKANATU

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19.07-23.08.2019 Dziekanat będzie czynny w godzinach od 10.00 do 16.00.