Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

     

GODZINY PRAC DZIEKANATU

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19.07-23.08.2019 Dziekanat będzie czynny w godzinach od 10.00 do 16.00. 


„ERASMUS” 2019, CZYLI STUDIA W PALERMO

zajawkaW ramach programu „Erasmus+”spędziłyśmy na Sycylii prawię 4 miesiące. Studiowałyśmy w języku angielskim oraz włoskim na UNIPA – jednym z najstarszych uniwersytetów Europy – na kierunku „Ekonomia turystyki”. Zwiedziłyśmy Palermo i okolice, spotkałyśmy wielu ciekawych ludzi z Europy, Afryki i Ameryki Południowej, poznałyśmy kulturę, tradycje Sycylii izaliczyłyśmy wspaniały semestr! Wszystkim studentom WSTiE, którzy chcą wyjechać za granicę na Erasmusa”, polecamy uczelnię w Palermo bez najmniejszych wątpliwości!

Czytaj więcej: "Erasmus" 2019, czyli studia w Palermo

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

zajawkaKolejna grupa absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich opuściła mury Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii. W piątek 14 czerwca, w obecności władz uczelni, kadry i przybyłych gości, studenci zamknęli rok akademicki 2018/2019 i ważny etap edukacji. W uroczystości, która rokrocznie odbywa się w zabytkowych wnętrzach Sali Rycerskiej, uczestniczyli Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka – Stanisław Lichosyt, Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Funduszy Janusz Kociołek, przedstawiciele partnerskich placówek oświatowych oraz rodzice. Jak podkreślano w przemówieniach, dyplom jest uwieńczeniem kilkuletnich studiów i edukacji na najwyższym poziomie, o czym świadczy przyznanie WSTiE po raz kolejny tytułu najlepszej uczelni turystycznej w Polsce.

 
Czytaj więcej: Zakończenie roku akademickiego 2018/2019

PIĄTA EDYCJA MENEDŻERA HOTELU ZDAŁA EGZAMIN NA… PIĄTKĘ Z PLUSEM!

zajawkaMenedżer Hotelu – innowacyjne studia podyplomowe o pierwszym w Polsce w pełni praktycznym programie – już od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich managerów z branży. Po zdanych egzaminach, 1 czerwca absolwenci piątej edycji odebrali dyplomy i zapewniali, że same studia zasługują na piątkę z plusem.

Czytaj więcej: Piąta edycja Menedżera Hotelu zdała egzamin na... piątkę z plusem

WSTiE PONOWNIE NUMEREM 1 W RANKINGACH!

„Wiadomości Turystyczne”, najbardziej prestiżowe pismo branżowe, po raz kolejny wzięło pod lupę polskie uczelnie kształcące na kierunkach turystycznych. WSTIE okazała się bezkonkurencyjna i znalazła się na najwyższym miejscu podium w kategorii „Profil praktyczny”.

 
Czytaj więcej: WSTiE ponownie numerem 1 w rankingach!