Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

wersja polska wstie     

PRZYSZŁOŚĆ BIZNESU, PRZYSZŁOŚĆ PRACY

 

1Konsekwencje wielkich wyzwań, przed którymi stoi obecnie Europa, jak w soczewce skupiają się na rynku pracy. W ramach czwartej rewolucji przemysłowej pojawiają się nowe, wcześniej niespotykane wyzwania. Odpowiada na nie kierunek e- biznes i media społecznościowe realizowany na Wydziale Nauk Społecznych WSTiE. Do grona absolwentów WSTiE dołączyli kolejni specjaliści z zakresu e-biznesui mediów społecznościowych

 
Czytaj więcej: Przyszłość biznesu, przyszłość pracy

INFORMATYK – ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI 

Tylko konsekwentne podejście nauczycieli, kadry uniwersyteckiej oraz firm, w których młodzi ludzie odbywają staże i rozpoczynają pracę, może sprawić, że za 10 lat nie będziemy cierpieć z powodu niedoboru informatycznych talentów.
 
Czytaj więcej: Informatyk - zawód przyszłości

KOLEJNA GRUPA POLSKICH MENEDŻERÓW HOTELI CORAZ BLIŻEJ DYPLOMÓW! DOŁĄCZ DO NICH!

Menedżer hotelu – pierwsze w Polsce całkowicie praktyczne studia podyplomowe dla branży turystycznej – cieszą się coraz większą popularnością wśród kadry zarządczej. Niebawem kolejny rocznik odbierze dyplomy potwierdzające najwyższe kompetencje w zakresie zarządzania obiektami hotelowymi. Chcesz dołączyć do tego zaszczytnego grona? Już dziś wyślij wniosek rekrutacyjny! Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii rozpoczyna nabór do kolejnej, czwartej edycji.

Czytaj więcej: Kolejna grupa polskich menedżerów hoteli coraz bliżej dyplomów! Dołącz do nich!

PASJA LUB STUDIA? NIE MUSISZ WYBIERAĆ!

Chęć znalezienia pracy po zakończeniu studiów to główne kryterium wyboru uczelni przez maturzystów. Ale nie jedyne. Równie ważna jest także chęć realizowania własnych pasji i zainteresowań. Dobre uczelnie to zatem takie, które będą ten cel ułatwiać, a nie utrudniać. To, co definiuje nas jako ludzi, to przecież nie tylko wiedza, ale także to, co robimy w czasie wolnym.

Czytaj więcej: Pasja lub studia? nie musisz wybierać!

SKUTECZNE STUDIA INFORMATYCZNE – CZYLI JAKIE?

Czy studia informatyczne to pewna praca po ukończeniu studiów? Czy studia informatyczne to prestiż i pozycja społeczna? Czy studia informatyczne to wysokie zarobki i ogromna satysfakcja? Odpowiedź na wszystkie te pytania będzie brzmiała „tak”, ale jedynie pod warunkiem, że studia informatyczne wybierzesz świadomie. To, co warto wziąć pod uwagę to nie tylko odpowiednia uczelnia, ciesząca się prestiżem i uznaniem, ale także specjalizacja – bo w tym przypadku, tak jak i w życiu – diabeł tkwi w szczegółach.

Czytaj więcej: Skuteczne studia informatyczne – czyli jakie?