Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

wersja polska wstie     

 

NAJLEPSI PRACUJĄ U NAJLEPSZYCH!

fbPolacy to pesymiści. Nie bez znaczenia w tym kontekście jest satysfakcja z wykonywanej pracy. Bowiem to właśnie ona wypełnia nam prawie połowę życia i decyduje o jego kształcie oraz o nas samych. Badania potwierdzają, iż bardzo istotną kwestią w odniesieniu do poziomu pesymizmu jest satysfakcja z pracy. W świetle ostatnich badań 73 proc. polskich respondentów ocenia swoją pracę jako interesującą. Bardzo ważne jest też doskonalenie posiadanych umiejętności i poznawanie nowych rzeczy - pod takim podejściem podpisuje się 75 proc. badanych. Z pewnością w grupie tej są absolwenci WSTiE, którzy pracują w renomowanych firmach związanych z branżą turystyczną na całym świecie.

Czytaj więcej: Najlepsi pracują u najlepszych!

Z PIEKAR ŚLĄSKICH DO SUCHEJ BESKIDZKIEJ
PROGRAM COLOMBUS W WSTiE

DSC 0472Jak wybrać uczelnię wyższą? Co roku przed tym problemem staje większość abiturientów. Jaki wybrać kierunek studiów, żeby w przyszłości mieć atrakcyjną pracę? Uczelnie kuszą przyszłych żaków atrakcyjną ofertą studiów. Przyszli studenci coraz częściej jednak podejmują decyzję świadomie. Odwiedzają Uczelnie i weryfikują swoją opinię na temat przyszłych studiów w praktyce.

 

 

Czytaj więcej: Z Piekar Śląskich do Suchej Beskidzkiej. Program Colombus w WSTiE