Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

INFORMATYKA W WSTIE – IDEALNE STUDIA TAKŻE DLA KOBIET

 

absolwent7Wydawało Wam się, że informatyka to domena mężczyzn? Jeśli tak, przeczytajcie opinię naszej absolwentki! Natalia nie tylko świetnie radziła sobie z egzaminami, ale także zdobyła pracę już w trakcie studiów!

 

Cześć,

 

Nazywam się Natalia Kot i w tym roku zostałam absolwentką WSTiE na kierunku Informatyka. Jestem grafikiem komputerowym z zamiłowania, a inżynierem oprogramowania dzięki studiom. Już w trakcie studiów zostałam zatrudniona na stanowisku grafika, gdzie zajmowałam się graficznym wizerunkiem firmy łącznie z promocją w sieci oraz na rynku. Praca inżynierska pomogła mi połączyć zainteresowania i wykształcenie oraz wyznaczyć cel, do którego od zawsze pragnęłam dążyć. Specjalistyczny kierunek pozwolił mi także na poszerzenie wiedzy z wielu dziedzin informatyki; od podstaw programowania, do baz danych, sieci czy grafiki 3D.

 

Po ukończeniu studiów otrzymałam zatrudnienie w lokalnej, świetnie prosperującej firmie Fideltronik, gdzie na co dzień wykorzystuję zdobytą wiedzę i umiejętności.

 

Pomimo że Informatyka czy Inżynieria oprogramowania to typowo „męskie” kierunki i zdecydowaną większością naszej grupy byli panowie, nie przeszkodziło to w żaden sposób, byśmy razem z dwoma koleżankami dotrzymywały im kroku. Ich wiedza i bezinteresowna pomoc koleżeńska okazały się bardzo motywujące i rozwijające. To samo mogę powiedzieć o kadrze profesorów oraz wykładowców, których wiedza i wsparcie doprowadziły każdego z nas do upragnionego celu – ukończenia studiów z tytułem inżyniera.

 

WSTiE pomogła mi rozwinąć skrzydła, uwierzyć w swoje możliwości i odważnie podejmować nowe wyzwania.