Już 9 maja po raz kolejny na dziedzińcu Zamku Suskiego odbędzie się VII edycja Kickonaliów organizowanych przez studentów Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. To cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością wydarzenie przypomina, że warto pomagać innym. Charytatywny charakter imprezy gromadzi też wolontariuszy i darczyńców skupionych wokół potrzebujących. Całość datków zebranych podczas juwenaliów zostanie przekazana na rehabilitację jednego z podopiecznych fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko, który przeszedł rozległy krwotok wewnętrzny w mózgu i w chwili obecnej jest w znacznym stopniu niepełnosprawny.

W ramach imprezy zostaną jak co roku rozegrane turnieje w siatkówkę oraz piłkę nożną o Puchar Rektora WSTiE. Startujemy w najbliższą sobotę o godzinie 14.00.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej oraz wspólnej zabawy podczas koncertu zespołu „Akurat” – jednej z legend polskiej sceny muzycznej. RAZEM Z KICKIEM DAJMY ŚWIATU NAJLEPSZE CO POSIADAMY, MIMO WSZYSTKO.

Kickonalia 2015, charytatywne juwenalia, wstie