WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI I EKOLOGII WITA
NOWYCH STUDENTÓW KAMILA CYBULSKIEGO!

17 października w siedzibie WSTiE miała miejsce inauguracja kolejnego roku akademickiego na specjalności E-biznes i media społecznościowe. Ten wyjątkowy projekt stworzono przy współpracy Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej oraz Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego w Warszawie.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2014/2015 WSTIE, politologia, e-biznes

Podczas kameralnego spotkania nowi studenci zostali powitani przez Kanclerz WSTiE Marię Grzechykę i przedstawicieli ASBIRO: Dominikę Wach oraz Joannę Śliwkę. Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera, a ukoronowaniem wieczoru było wręczenie nowym studentom indeksów. Dokonał tego osobiście Dziekan Wydziału Nauk Społecznych Marek Nocoń. Każdy z nowych studentów miał także swoje niepowtarzalne 5 minut na zaprezentowanie się na forum grupy, przedstawienie swoich marzeń i oczekiwań związanych z wybraną przez siebie specjalnością.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2014/2015 WSTIE, politologia, e-biznes

W grupie znaleźli się młodzi i żądni wiedzy przedsiębiorcy, świeżo upieczeni maturzyści oraz osoby chcące zmienić coś w swoim życiu. Niezwykły i niepowtarzalny program studiów, łączący wiedzę akademicką z doświadczeniami praktyków biznesu i mediów, sprawia, iż każdy student, który podjął decyzję o dołączeniu do naszej społeczności akademickiej, może swobodnie patrzeć w przyszłość.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2014/2015  WSTIE, politologia, e-biznes

Studentom przybyłym do Suchej Beskidzkiej z całej Polski – Gdańska, Szczecina, Poznania, Wrocławia, Białego Stoku i Warszawy otuchy dodawali ich koledzy z wyższych roczników. Opowiedzieli o swojej studenckiej karierze, odczuciach oraz doświadczeniach związanych z tym unikatowym w skali kraju projekcie.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2014/2015, WSTIE, politologia, e-biznes