Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

TRWA REKRUTACJA DO II EDYCJI PROJEKTU
„PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ KROKIEM W SAMODZIELNOŚĆ 2"

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii zaprasza studentów i absolwentów WSTiE do wzięcia udziału w II edycji projektu "Przedsiębiorczość krokiem w samodzielność", realizowanego we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach Programu Edukacji Ekonomicznej.

Udział w przedsięwzięciu obejmuje bezpłatne warsztaty z zakresu księgowości, prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwania funduszy zewnętrznych i unijnych dla przedsiębiorców a także trening interpersonalny. Uczestnicy zostaną wyposażeni w kompleksową i praktyczną wiedzę związaną z rozmaitymi aspektami przedsiębiorczości.

W ramach projektu odbędzie się konkurs na najlepszy biznes plan własnej firmy – na zwycięzców czekają cenne nagrody: iPady i tablety!

Zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie zapraszamy do Akademickiego Biura Karier w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego – w nieprzekraczalnym terminie do 17 października 2014 r.

Liczba miejsc ograniczona!

więcej....