VII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI
„WYZWANIA SPOŁECZNO-EKONOMICZNE WSPÓŁCZESNEJ TURYSTYKI”

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii jest współorganizatorem VII Gremium Ekspertów Turystyki, które odbędzie się w dniach 10-12 grudnia 2014 r. w Krakowie i Suchej Beskidzkiej. To ważne wydarzenie, skupiające środowisko naukowe, branżę turystyczną, administrację rządową i samorządową, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, zapisało się w tradycji polskiego biznesu turystycznego oraz w rodzimej myśli naukowej ostatnich lat. Tematyką wiodącą spotkania, które od lat przyciąga silną reprezentację wielu środowisk, będą wyzwania społeczno-ekonomiczne współczesnej turystyki.

W ramach Gremium odbędą się: konferencja naukowo-branżowa, forum przedstawicieli władz jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych oraz debata nt. Polskiej Ramy Kwalifikacji dla turystyki. Przez trzy dni blisko 300 osób będzie dyskutowało o kondycji i przyszłości turystyki. Wykłady i prezentacje najwybitniejszych specjalistów zapewnią wysoki poziom merytoryczny, a magia Krakowa i Suchej Beskidzkiej będą niewątpliwie sprzyjały owocnym dyskusjom, nie tylko naukowym.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Forum Turystyki Regionów zapraszają do udziału w tym wydarzeniu.