Rektor WSTiE prof. dr hab. Janusz Sondel wśród tegorocznych wyróżnionych Nagrodą Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa!

Profesor Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Rektor WSTiE znalazł się w znamienitym gronie pięciu najwybitniejszych krakowskich artystów i naukowców nagrodzonych za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Pana Profesora wyróżniono w dziedzinie: Nauka i technika, za całokształt twórczości naukowej, a w szczególności za książkę "Zawsze wierny. Uniwersytet Jagielloński a Kościół rzymskokatolicki". "Anna Polony, Zygmunt Konieczny, Ryszard Krynicki, Ryszard Otręba oraz Janusz Sondel to osoby, które z zaangażowaniem i pasją tworzenia budują historię Krakowa, tworzą charakter tego miasta" - powiedziała Małgorzata Radwan-Ballada, przewodnicząca Rady Miasta Krakowa, a prof. Andrzej Białas, przewodniczący komisji rozpatrującej wnioski o przyznanie nagród, dodał: - "Ci ludzie to to, co Kraków ma najcenniejszego."

Panie Rektorze, prosimy o przyjęcie gratulacji i wyrazów uznania od Senatu, Samorządu Studenckiego oraz całej społeczności akademickiej WSTiE. Życzymy kolejnych sukcesów i osiągnięć w pracy zawodowej.

NAGRODA MIASTA KRAKOWA 2007 DLA PROFESORA JANUSZA SONDLA - aktualności UJ MIASTO NAGRADZA - Echo Miasta ... więcej

PROF. DR HAB. JANUSZ SONDEL LAUREAT NAGRODY FUNDACJI NAUKI POLSKIEJ W ROKU 1998 - Rzeczpospolita... więcej

NAGRODA MIASTA KRAKOWA 2007 DLA PROFESORA JANUSZA SONDLA ...więcej

Wędrowiec "O prof. Januszu Sondlu" Miesięcznik "Kraków" Społeczno-Kulturalny ... więcej