E-BIZNES I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE W WSTIE –
STUDIA INNE NIŻ WSZYSTKIE

E-biznes i media społecznościowe, politologia studia, wstieKilkudziesięcioosobowa grupa studentów z całej Polski rozpoczęła studia politologiczne w specjalności E-biznes i media społecznościowe. Są one realizowane we współpracy z Alternatywną Szkoła Biznesu ASBIRO i pokazują interdyscyplinarne podejście do obszaru nauk społecznych.

Specjalność przygotowuje do wdrożenia nowoczesnych form biznesu z zastosowaniem efektywnej promocji i nowatorskich metod budowania relacji z klientem. Program kształcenia jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość społeczno-gospodarczą i łączy najnowszą wiedzę z praktyką biznesową. Uwzględnia zjawiska zachodzące w sferze społecznej i ekonomicznej, które  mają wpływ na kierunek i tempo zmian we współczesnym świecie.

Zajęcia prowadzą specjaliści-praktycy z zakresu politologii, ekonomii, finansów, zarządzania, marketingu, reklamy i mediów. Wśród wykładowców są ludzie sukcesu z różnych dziedzin gospodarczych i autorytety w swoich specjalnościach.

Oferta kształcenia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem młodych ludzi z Warszawy, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Łodzi, Bydgoszczy, Wrocławia, Lublina czy Rzeszowa. Połączyła ich chęć bycia kreatywnym i przedsiębiorczym oraz miejsce – Sucha Beskidzka, gdzie postanowili zdobyć niepowtarzalną wiedzę i umiejętności. Przed studentami wielka intelektualna przygoda, której zwieńczeniem jest zarówno dyplom, jak i kompetencje otwierające wiele nowych możliwości.