DELEGACJA MINISTERSTWA TURYSTYKI GRUZJI Z WIZYTĄ W WSTIE

Delegacja z Gruzji w WSTiE

W ramach współpracy międzynarodowej Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii gościła delegację Ministerstwa Turystyki Gruzji, z panią wiceminister Mariam Kvrivishili oraz ekspertem rządowym ds. rozwoju turystyki Kobą Arabuli. Celem wizyty było wypracowanie narzędzi współpracy w zakresie kształcenia kadr dla turystyki, wymiany dobrych praktyk oraz transferu know-how w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej uczelni jako lidera wśród niepublicznych uczelni turystycznych w Polsce.
Delegacja z Gruzji w WSTiE
Podczas spotkania z władzami i kadrą goście zapoznali się z najnowszą ofertą kształcenia WSTiE,  kierunkami rozwoju Wydziału Turystyki i Rekreacji oraz strategią rozwoju turystyki w regionie. Program wizyty obejmował również zwiedzanie Krakowa, Zakopanego i Tatrzańskiego Parku Narodowego, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Wadowice. Goście byli pod wrażeniem wykorzystania potencjału przyrodniczego i kulturowego dla rozwoju agroturystyki w regionie.
Delegacja z Gruzji w WSTiE

Gruzja jest atrakcyjnym turystycznie zakątkiem świata, z egzotyczną przyrodą, licznymi zabytkami najwyższej klasy, prastarą kulturą oraz oryginalnym folklorem. Turyści mogą liczyć na wielką gościnność Gruzinów. Wielkim atutem tego kraju jest niezwykła różnorodność krajobrazu i kultury. Warto więc skorzystać z zaproszenia delegacji WSTiE do odwiedzenia Gruzji.