Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

Sekcja turystyczna na nartach

 

- Trasa przygotowana wyśmienicie, widoki cudne, dojazd idealny – takie wrażenia przywieźli 16 stycznia z wypadu na narty studenci z sekcji turystycznej, którzy ostatnią środę spędzili wyjątkowo aktywnie.

 

Spytkowice to miejscowość położona malowniczo między Pasmem Babiogórskim a Gorcami i  dobra baza wypadowa zarówno do Babiogórskiego i Gorczańskiego Parku Narodowego, jak i w Pieniny czy Tatry. Ten popularny ośrodek narciarski, ze względu na bliską odległość od Suchej, po raz kolejny wybrali za cel swojej zimowej eskapady nasi studenci. Korzystali z wyciągów i kilku tras zjazdowych, a początkujący uczestniczyli w przyspieszonym kursie jazdy na nartach. Celem wyprawy był relaks, wypoczynek, integracja, dobra zabawa i poszukiwanie inspiracji do … wytężonego wysiłku intelektualnego w sesji zimowej.  

 

 

Organizatorzy podkreślają, że wszystkie cele zostały zrealizowane i zachęcają mniej aktywnych do brania udziału w kolejnych zimowych wyprawach sekcji.