Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GODONr12016jpg

 

 

wersja polska wstie     

SPRAWOZDANIE Z PRAKTYK - GRECJA ZAKYNTHOS

 

Nasze pierwsze sprawozdanie z malowniczej greckiej wyspy Zakynthos a dokładniej z miasteczka Tsilivi rozpoczynamy od serdecznych pozdrowień dla ABK, WSTiE i hotelu Monttis  Podróż była męcząca i trwała długo, ale mimo wszystko znalazłyśmy siły, aby zaraz po dotarciu na miejsce iść na plażę, która znajduje się niedaleko hotelu Planos Bay, gdzie jesteśmy zakwaterowane. Myślę, że ten widok zostanie nam w pamięci do końca życia. Błękitna woda, czysty piasek i widoczna w oddali druga wyspa –Kefalonia. Cudnie!

Pracujemy do południa i wieczorem, z Litwinami, Czechami, Anglikami i Węgrami, dzięki czemu możemy poznać różne kultury i zwyczaje. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych menagerów i kadry, z którą współpracujemy. Szczególną sympatią darzymy pana Giorgosa za szczery uśmiech i dobre słowo. Wszyscy są życzliwi, a w pracy panuje miła atmosfera. Ludzie tu są bardzo pomocni. Jesteśmy szczęśliwe, że możemy tutaj być!

W południe mamy czas wolny, który staramy się jak najlepiej wykorzystać. Szczególnie spodobał nam się park wodny, gdzie regenerujemy siły. Do tej pory odwiedziłyśmy tylko pobliskie miejsca, ale wszystko jeszcze przed nami, Na razie robimy ambitne plany aktywnego wykorzystania wolnego czasu.  Mamy nadzieję, że po upływie czterech miesięcy nasze wrażenia nie ulegną zmianie.

 

Serdecznie pozdrawiamy! 

Maria, Paulina, Dominika, Iwona

I, II rok TiR

 

dscf1573